Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zažite Counter Strike - 3 hodiny airsoftu na vlastnej koži len 10 km od Bratislavy na jednom z najväčších ihrísk na Slovensku v Kalinkove.

51
Popis ponuky

Ihrisko o rozlohe 80 x 60 m patrí k jedným z najväčších v SR. Je zriadené vo vojenskom prevedení, čo znamená, že na ihrisku nájdete rôzne bunkre, zákopy, opevnenia, imitácie diel, tankov, budov a to všetko z prírodného materiálu.

Dynamická hra, ktorú sprevádza kopec zábavy, adrenalín a, samozrejme, vaši priatelia. Zažite Counter Strike na vlastnej koži len 10 km od Bratislavy na jednom z najväčších ihrísk na Slovensku v príjemnom lesnom prostredí v Kalinkove.

Voľné chvíle počas hrania sa dajú spríjemniť grilovaním (gril je k dispozícii) alebo opekaním. V prípade horšieho počasia sú k dispozícii záhradné stany. Ihrisko sa nachádza v Kalinkove, 10 km od Bratislavy, v príjemnom lesnom prostredí.

ŠACH MAT

Hráči sú rozdelení do dvoch skupín. Každá skupina má svoju základňu. Cieľom hry je uniesť súperovu vlajku, ktorá je umiestnená na jeho území - základni. Taktiež sa môže nachádzať v stredovom bunkri – podľa Vášho výberu. Hra má časový limit v trvaní 30 min. Zasiahnutý hráč sa vracia na svoju základňu do neutrálnej zóny. Po uplynutí penalizácie v trvaní 5 min. sa vracia späť do hry. Vyhráva skupina, ktorá ako prvá unesie súperovu vlajku. Ak sa nepodarí uniesť vlajku v časovom limite vyhráva skupina, ktorá utrpela menšie straty.

ELIMINÁCIA

Hráči sú rozdelení do dvoch, prípadne viacerých skupín. Cieľom hry je zneškodnenie všetkých súperov. Hra je bez časového limitu, pokiaľ si ho hráči nezvolia. Zasiahnutí hráč odchádza do neutrálnej zóny, kde zostáva do ukončenia hry. Víťazom sa stáva skupina, ktorá ako prvá zneškodní všetkých súperov v hre.

PREDÁTOR

Hráči sú rozdelení do dvoch alebo viacerých skupín bojujúcich proti sebe. Skupiny majú zadané úlohy podľa dohody – boj o vlajku, eliminácia niektorej skupiny a pod. Cieľom hry je splniť úlohu v časovom limite. Splnenie úloh sťažuje "Predátor". Predátor útočí na všetky skupiny a môže sa pohybovať aj mimo hracieho ihriska. Zneškodniť sa dá iba tromi zásahmi do hlavy alebo zbrane. Minimálny počet ľudí je 8.

Klub Devils vznikol na začiatku februára 2002. Pozostáva zo skúsených hráčov, ktorí v minulosti hrávali za niektoré slovenské kluby, ale aj z nováčikov. Už prvý rok účinkovania na paintballovej scéne zaradil "Devilov" do prvej trojky teamov na Slovenku. Začiatkom roku 2003 sa hráčska základňa rozrástla na 10 hráčov.
8,90 €
18 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,90 €
18 €

Kúpené
8x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
12
46
38