Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navráťte sa do čias dávno minulých. Romantický pobyt pre dve osoby s polpenziou a degustáciou vína v zámockom hoteli Lednice****.

Popis ponuky

Hotel sa nachádza v bezprostrednom susedstve Lednického zámku v zámockom parku, ktorý je centrom Lednicko-valtického areálu. Lednicko-valtický areál je národnou kultúrnou pamiatkou a bol zapísaný na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Rovinatý terén je ako stvorený pre cykloturistiku, jazdy na koni alebo v kočiari.

V Zámockom hoteli Lednice ponúkajú celkom 26 izieb s kapacitou 60 lôžok. Jedná sa o luxusné dvojlôžkové, trojlôžkové, štvorlôžkové izby a exkluzívny kniežací apartmán s posteľou s nebesami. Všetky izby sú nefajčiarske s vlastnou kúpeľňou a toaletou, TV a pripojením k internetu. Izba na prízemí je prispôsobená pre osoby s telesným handicapom. Výhľad z niektorých izieb je smerom do zámockej záhrady alebo smerom na Zámocké námestie.

Izba

Apartmán

Súčasťou Zámockého hotela Lednice je tiež nefajčiarska bezbariérová reštaurácia, v ktorej je možné si vychutnať kulinárske špeciality a vybrané vína z Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice. Pred budovou hotela je veľká letná záhradka, kde si v tieni slnečníkov môžete užívať nielen krásny výhľad na zámok a park, ale aj dobroty z cukrárne a reštaurácie, či vína z vínnej pivnice.

Nefajčiarska cukráreň je súčasťou Zámockého hotela Lednice. Hostia tu môžu nerušene relaxovať a vychutnávať si vynikajúcu kávu, cappuccino alebo iný kávový nápoj a horúcu čokoládu. Ponúka tiež bohatý výber čajov a limonád.

Zámocká vínna pivnica vznikla po rekonštrukcii pôvodnej Lichtenštajnskej pivnice. Nachádza sa priamo pod zámockým hotelom Lednice. Kapacita je až 80 osôb. Priestory sú ideálnym miestom pre degustácie, príjemné posedenie, oslavy a svadby ... Občerstvenie vám pripravia podľa vášho želania. Príjemnú atmosféru navodí cimbalová muzika alebo reprodukovaná hudba. K degustácii ponúkajú lahodné vína z vinárstva Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice.

Ponuku vín nájdete TU.

  • Zámok Lednice

  • Rozhľadňa Minaret

  • Appolónův chrám
  • Hraniční zámeček
  • Rybniční zámeček
  • Kaplnka sv. Huberta

  • Zámok Valtice

189 €
189 €

Kúpené
259x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
189 €
189 €

Kúpené
259x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
36
28
21