Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navráťte sa do čias dávno minulých. Romantický pobyt pre dve osoby s polpenziou a degustáciou vína v zámockom hoteli Lednice****.

Popis ponuky

Hotel sa nachádza v bezprostrednom susedstve Lednického zámku v zámockom parku, ktorý je centrom Lednicko-valtického areálu. Lednicko-valtický areál je národnou kultúrnou pamiatkou a bol zapísaný na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Rovinatý terén je ako stvorený pre cykloturistiku, jazdy na koni alebo v kočiari.

V Zámockom hoteli Lednice ponúkajú celkom 26 izieb s kapacitou 60 lôžok. Jedná sa o luxusné dvojlôžkové, trojlôžkové, štvorlôžkové izby a exkluzívny kniežací apartmán s posteľou s nebesami. Všetky izby sú nefajčiarske s vlastnou kúpeľňou a toaletou, TV a pripojením k internetu. Izba na prízemí je prispôsobená pre osoby s telesným handicapom. Výhľad z niektorých izieb je smerom do zámockej záhrady alebo smerom na Zámocké námestie.

Izba

Apartmán

Súčasťou Zámockého hotela Lednice je tiež nefajčiarska bezbariérová reštaurácia, v ktorej je možné si vychutnať kulinárske špeciality a vybrané vína z Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice. Pred budovou hotela je veľká letná záhradka, kde si v tieni slnečníkov môžete užívať nielen krásny výhľad na zámok a park, ale aj dobroty z cukrárne a reštaurácie, či vína z vínnej pivnice.

Nefajčiarska cukráreň je súčasťou Zámockého hotela Lednice. Hostia tu môžu nerušene relaxovať a vychutnávať si vynikajúcu kávu, cappuccino alebo iný kávový nápoj a horúcu čokoládu. Ponúka tiež bohatý výber čajov a limonád.

Zámocká vínna pivnica vznikla po rekonštrukcii pôvodnej Lichtenštajnskej pivnice. Nachádza sa priamo pod zámockým hotelom Lednice. Kapacita je až 80 osôb. Priestory sú ideálnym miestom pre degustácie, príjemné posedenie, oslavy a svadby ... Občerstvenie vám pripravia podľa vášho želania. Príjemnú atmosféru navodí cimbalová muzika alebo reprodukovaná hudba. K degustácii ponúkajú lahodné vína z vinárstva Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice.

Ponuku vín nájdete TU.

  • Zámok Lednice

  • Rozhľadňa Minaret

  • Appolónův chrám
  • Hraniční zámeček
  • Rybniční zámeček
  • Kaplnka sv. Huberta

  • Zámok Valtice

189 €
189 €

Vyprší
23.10.2017
Kúpené
251x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
189 €
189 €

Vyprší
23.10.2017
Kúpené
251x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

41
Práve prezerá 39 ľudí
49
Práve prezerá 36 ľudí
45
Práve prezerá 37 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí