Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavujte históriu a prekrásne pamiatky Prahy počas troch dní s ubytovaním a raňajkami v hoteloch Tristar*** či Olympik Congress****.

26
Popis ponuky

Hotely skupiny Olympik**** tvoria uzavretý komplex hotelov. Uprostred komplexu je parkovisko pre hotelových hostí. Rýchlu dostupnosť do centra zabezpečuje poloha priamo na stanici metra Invalidovňa - Trasa B (cca 200 m od hotela), do historického centra Prahy je to max 10 minút jazdy.

Sídlo hotelov skupiny Olympik sa nachádza v pokojnom prostredí mestskej časti Prahy 8. Celý komplex sa rozprestiera v zeleni, s výhľadom na golfové odpalisko a športové centrum. Svojou rozlohou patrí medzi najväčšie hotelové areály v Čechách. Hosťom aj návštevníkom sú k dispozícii tri hotely s radom kongresových sál a gastronomických stredísk. K hotelom patrí rozsiahle parkovisko pre niekoľko desiatok autobusov alebo viac ako sto osobných automobilov.

Hotelové izby sú po kompletnej rekonštrukcii zariadené moderným interiérom a vybavením zodpovedajúcim kategórií 4*.

Každá izba je klimatizovaná a vybavená mini-barom, trezorom a wifi pripojením. Hotelové apartmány sú naviac vybavené štýlovým nábytkom, proti-alergickou drevenou podlahou a kúpeľňou s vaňou. Všetky izby v hoteli sú nefajčiarske.

Moderné hotelové izby sú po kompletnej rekonštrukcii a svojím vybavením zodpovedajú kategórii 3*. Každá izba disponuje trezorom,minibarom a wifi. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Všetky hotelové priestory sú zabezpečené moderným protipožiarnym systémom a sú nefajčiarske.

BOHEMA

A la carte reštaurácia s celodennou prevádzkou a ponukou českej a medzinárodnej gastronómie.

Hotelový bar vybavený štýlovým nábytkom ponúka príjemné posedenie s širokou ponukou teplých i studených nápojov as možnosťou celodenného občerstvenia.

Hotelová reštaurácia poskytujúca klientom hotela celodenné bufetové stravovanie.

  • Divadlo pod Palmovkou
  • Hudobné divadlo v Karlíne
  • Hvezdáreň Ďáblice
  • Múzeum hlavného mesta Prahy

Podrobné informácie vám veľmi radi poskytnú na recepciách hotelov skupiny, kde máte aj možnosť rezervácie vstupeniek
95 €
128 €

Vyprší
23.10.2017
Kúpené
77x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
128 €

Vyprší
23.10.2017
Kúpené
77x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
43
40
Práve prezerá 38 ľudí
41
Práve prezerá 44 ľudí