Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavujte históriu a prekrásne pamiatky Prahy počas troch dní s ubytovaním a raňajkami v hoteloch Tristar*** či Olympik Congress****.

26
Popis ponuky

Hotely skupiny Olympik**** tvoria uzavretý komplex hotelov. Uprostred komplexu je parkovisko pre hotelových hostí. Rýchlu dostupnosť do centra zabezpečuje poloha priamo na stanici metra Invalidovňa - Trasa B (cca 200 m od hotela), do historického centra Prahy je to max 10 minút jazdy.

Sídlo hotelov skupiny Olympik sa nachádza v pokojnom prostredí mestskej časti Prahy 8. Celý komplex sa rozprestiera v zeleni, s výhľadom na golfové odpalisko a športové centrum. Svojou rozlohou patrí medzi najväčšie hotelové areály v Čechách. Hosťom aj návštevníkom sú k dispozícii tri hotely s radom kongresových sál a gastronomických stredísk. K hotelom patrí rozsiahle parkovisko pre niekoľko desiatok autobusov alebo viac ako sto osobných automobilov.

Hotelové izby sú po kompletnej rekonštrukcii zariadené moderným interiérom a vybavením zodpovedajúcim kategórií 4*.

Každá izba je klimatizovaná a vybavená mini-barom, trezorom a wifi pripojením. Hotelové apartmány sú naviac vybavené štýlovým nábytkom, proti-alergickou drevenou podlahou a kúpeľňou s vaňou. Všetky izby v hoteli sú nefajčiarske.

Moderné hotelové izby sú po kompletnej rekonštrukcii a svojím vybavením zodpovedajú kategórii 3*. Každá izba disponuje trezorom,minibarom a wifi. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Všetky hotelové priestory sú zabezpečené moderným protipožiarnym systémom a sú nefajčiarske.

BOHEMA

A la carte reštaurácia s celodennou prevádzkou a ponukou českej a medzinárodnej gastronómie.

Hotelový bar vybavený štýlovým nábytkom ponúka príjemné posedenie s širokou ponukou teplých i studených nápojov as možnosťou celodenného občerstvenia.

Hotelová reštaurácia poskytujúca klientom hotela celodenné bufetové stravovanie.

  • Divadlo pod Palmovkou
  • Hudobné divadlo v Karlíne
  • Hvezdáreň Ďáblice
  • Múzeum hlavného mesta Prahy

Podrobné informácie vám veľmi radi poskytnú na recepciách hotelov skupiny, kde máte aj možnosť rezervácie vstupeniek
95 €
128 €

Kúpené
80x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
95 €
128 €

Kúpené
80x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
37
36
28