Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Čistenie a kontrola klimatizácie. Letné teploty prežijete ľahšie v aute s funkčnou klímou, ktorá sa postará o pohodlné cestovanie.

48
Popis ponuky

  • Úprava vzduchu v automobile
  • V lete nám klimatizácia slúži na vychladenie a odvlhčenie teplého vzduchu, ktorý prúdi do vozidla
  • V prechodnom období vysušuje vzduch a odstraňuje zahmlenie z čelného skla
  • Počas všetkých ročných období pridáva funkciu recirkulácie vzduchu, ktorá nie vždy existuje vo verzii bez klimatizácie
  • Dobre sa postarať o klimatizáciu je dôležité nielen z hľadiska bezproblémovej prevádzky a dlhej životnosti, ale do popredia sa dostávajú aj otázky zdravia

Autoklíma vozidla je zložité zariadenie, vyžadujúce pravidelnú údržbu na zabezpečenie správnej funkcie. Odporúčame preto pravidelné servisné intervaly, ktoré zabezpečí správny chod vašej autoklimatizácie a splní funkciu, ktorú od nej očakávate.

Pri podcenení údržby autoklimatizácie hrozí hromadenie nepríjemného pachu a rast plesní, ktoré ohrozujú zdravie a spôsobujú respiračné ochorenia.

V okruhu autoklimatizácie môže bez pravidelnej servisnej prehliadky dochádzať k úniku chladiva a nedostatočnému mazaniu komponentov, čo môže viesť k strate chladiaceho výkonu a zadretiu kompresora. Preto nepodceňte túto údržbu.

Osobný, nákladný, agro a moto, geometria, servis, plnenie klímy, oprava pneumatík, tepovanie interiéru, čistenie áut, vyrovnávanie a renovácia diskov. Najväčšia a najlacnejšia ručná auto-umyváreň v meste. Novinka – dokonalé bezdotykové umytie aktívnou penou, 5 boxov. Predaj - diskov, pneumatík, autodoplnkov.

www.sracing.sk
12,99 €
25 €

Kúpené
152x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (3)

3,67/5Skvelé
Hodnotené 3x
4

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

6.9.2013
2

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

6.9.2013
5

Táto recenzia nemá slovné hodnotenie.

7.8.2014
12,99 €
25 €

Kúpené
152x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
56
75