Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych s výhľadom na Tatry, výborná gastronómia a neobmedzený vstup do Terma Bania to všetko pri jarnom pobyte v Hoteli Bania**** v Poľsku.

40
Popis ponuky

Moderný SPA komplex Terma Bania je nezvyčajným miestom, ktoré zahŕňa zábavu vodného parku, pohodlie kúpeľov a liečivé vlastnosti termálneho oddychu. Zaujímavé architektonické riešenia umožňujú zábavu a relax v atraktívnom interiéri, ktorý vás prekvapí unikátnym spojením goralského folklóru a moderného dizajnu.

Hotel sa nachádza hneď vedľa moderného termálneho parku Terma Bania s troma zónami (zóna zábavy, relaxu a Spa zóna) a je prepojený s hotelom dostupným prechodom aj v župane. SPA komplex Terma Bania stojí priamo nad miestom, kde vyviera geotermálna voda. Tento kúpeľný hotel je vhodný aj pre tých najnáročnejších. Vyznačuje sa starostlivosťou o vaše úplné pohodlie, vysokou kvalitou služieb a diskrétnosťou. Kúpele v horách sú skvelou možnosťou, ako oživiť telo a upokojiť ducha rôznymi kúpeľnými programami a wellness procedúrami.

Šírením Spa & Wellness filozofie sa hotel podieľa na podpore zdravého životného štýlu. Vďaka používaniu prírodných produktov pri starostlivosti o telo získavajú hostia rovnováhu a dokonalé duševné rozpoloženie. Tiché prostredie, krištáľovo čistý vzduch, výborné podmienky pre šport a rekreáciu uvoľňujú pozitívnu energiu.

Nájdete tu až 6 liečebných miestností (vrátane izieb pre dve osoby) a saunu v kombinácii s odpočivárňou. Správna kombinácia čistých prírodných liečiv, bylín, ílu, oleja a soli a múdrosti našich babičiek prináša zdroj vitality.

Terma Bania je komplex bazénov, ktorý kombinuje výhody akvaparku a termálnych kúpeľov. Vnútorné i vonkajšie bazény sú naplnené termálnou vodou, pričom sa teplota udržiava medzi 34 - 38 °C po celý rok. Mapu areálu nájdete na tomto odkaze. Otváracie hodiny sú od 9.00 - 22.00 hod.Šetrné stavebné riešenie voči životnému prostrediu má zásluhu na tom, že Terma Bania kladie dôraz na starostlivosť o životné prostredie a dobré životné podmienky budúcich generácií.

 • 2 vnútorne a 1 vonkajší bazén
 • Šmykľavky: Anaconda, Turbo, Pontoon, Family (celková dĺžka viac ako 300 m)

 • 2 vnútorné bazény prepojené s 2 vonkajšími bazénmi

Komfortné izby Classic, plne zariadené v tirolskom štýle, sa na niekoľko dní stanú vašim domovom. Dýchajú novotou, vkusom a atmosférou domova:

 • 2 oddelené alebo 1 manželská posteľ, možnosť prístelky
 • TV
 • rádio
 • telefón
 • internet
 • vybrané izby s výhľadom na Tatry a s balkónom
 • kúpeľňa se sprchovým kútom
 • uteráky
 • kozmetika
 • izby pre nefajčiarov

Moderné priestory reštaurácie a delikatesy majstrov kuchárov urobia z vášho pobytu skutočný gurmánsky zážitok. V hoteli môžete navštíviť 4 rôzne reštaurácie. Jedlá sú pripravované z čerstvých potravín, pochutnať si môžete na goralských špecialitách, ale aj kuchyni inšpirovanej ľahkým a chutným talianskym umením.

Po dni strávenom odpočinkom, túrou alebo rozmaznávaním vo wellness dobre padne osviežujúci drink z dielne skúseného barmana. Intímna atmosféra alebo, naopak, lákavé svetla na tanečnom parkete. Aj takto môže vyzerať vaša dlhá noc v hotelovom klube Bania.

Súčasťou hotela je aj herňa s automatmi a billiardom.

V hoteli nájdete aj dve vnútorné a dve vonkajšie ihriská pre vaše ratolesti. Priamo pri hoteli sa nachádza zábavný detský park Ogród zabaw.

www.hotelbania.pl
229 €
379 €

Kúpené
31x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
229 €
379 €

Kúpené
31x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

24
78
32
40