Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Jedinečná dovolenka v Hoteli Apollon*** v srdci Lednicko-valtického areálu pri rozprávkovom zámku Valtice s polpenziou a ochutnávkou vín.

42
Popis ponuky

Mestečko Valtice a jeho okolie sú jedným z najkrajších a najnavštevovanejších miest Južnej Moravy. Okrem malebnej krajiny plnej viníc tu totiž nájdete desiatky unikátnych historických pamiatok a romantických zákutí, ktoré sú súčasťou ohromujúceho Lednicko-Valtického areálu. Na území rozprestierajúcom sa na 280 km2, môžete nájsť nielen romantické zámočky a kaštiele, ale tiež sústavu rybníkov a jediný minaret v Čechách. Neodolateľným lákadlom tejto oblasti môžu byť aj vínne pivničky ukrývajúce unikátne vína, ktorými je táto oblasť známa.

Útulný trojhviezdičkový hotel Apollon sídliaci neďaleko centra mestečka Valtice, je tým pravým miestom pre váš pobyt v tomto jedinečnom regióne. V areáli hotela, inšpirovaného históriou tohto miesta, na vás čakajú nielen komfortné izby, ale tiež reštaurácia s terasou, vínna pivnička a záhrada plná zelene ako stvorená pre chvíle oddychu pri pohári skvelého miestneho vína.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

48
50
Práve prezerá 37 ľudí
40
27