Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vitajte na Orave, v jednom z najkrajších kútov Slovenska a pripravte sa na dovolenku plnú aktivít. Pobyt v Hoteli Orava*** s polpenziou.

Orava hotel
0 / 5
23
Popis ponuky

Vitajte na Orave, v jednom z najkrajších kútov Slovenska a pripravte sa na dovolenku plnú aktivít. Zavítajte do malebnej obce Vitanová, iba malý kúsok od poľsko-slovenských hraníc, kde v 3* hoteli Orava strávite príjemne voľné dni. Nadýchajte sa čerstvého vzduchu, vyberte sa na turistiku, cyklovýlety, do celoročných termálnych kúpalísk. Obdivujte a tešte sa na skvosty prírody ako Roháče i Juráňova dolina, zájdite do Múzea Oravskej dediny, na nádherný Oravský zámok, či do poľského Zakopaného. Zábavu si užite aj v Oraviciach, kde nájdete Meander Park therm s vodnými atrakciami i Meander Skipark s lyžiarskymi traťami. K hotelu patrí i ski centrum Vitanová... V ktorúkoľvek ročnú dobu sa tu vyberiete, o zábavu nebudete ukrátení!

Ubytujte sa v 3* hoteli Orava, ktorý svojim hosťom ponúka vysoký štandard ubytovania v príjemne zariadených izbách i kvalitné služby za výhodnú cenu. Čaká vás ústretový personál i kuchyňa, kde si pochutnáte na skvelých lahôdkach domácej i medzinárodnej gastronómie. Poloha hotela je skutočne skvelým východiskovým bodom, odkiaľ sa vybrať za aktivitami rôzneho druhu. Neváhajte!
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

52
7
57
59