Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Doprajte si luxus v objatí hôr, na mieste, ktorého účinky poznali už starí Rimania. Pobyt s polpenziou v 4* Hoteli Rimske Terme v Slovinsku.

RIMSKE TERME
0 / 5
43
Popis ponuky

Pár hodín cesty autom zo Slovenska, vás dovedie na výnimočné a nezvyčajné miesto. Smerom na Slovinsko sa vydajte nad rieku Savinju, kde na zalesnenom úbočí objavíte jedno z najkrajších miest v Slovinsku, s jedinečnými termálymi a liečivými prameňmi. Ukryte sa na chvíľu pred okolitým svetom, doprajte si priestor len sami pre seba a načerpajte nové sily vďaka unikátnej kúpeľnej klíme, kde ročne prichádza množstvo hostí, aby si dopriali tu najlepšiu starostlivosť. Zažite bezprostredný kontakt s prírodou a urobte niečo pre svoje zdravie a dobrú pocit zo samého seba. Vydajte sa na cestu do Rímskeho raja s unikátnymi rímskymi kúpeľmi.

Práve tu, v meste Rimske Toplice, nájdete hotelový komplex Rimske Terme, kde sa môžete oddať sladkému oddychu. Luxus 4* hotela a výnimočné miesto prajú tomu, aby ste unikli chaosu, stresu a zhonu a plnými dúškami si vychutnali pauzu od uponáhľaného spôsobu života. Využite aj vy miesto, ktorého čaro a moc objavili už dávni Rimania a kde si môžete užívať kráľovský luxus.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
44
59
Práve prezerá 39 ľudí
50