Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v hoteli Vila Anna**** v Trenčianských Tepliciach pre dvojicu či "babinec" s polpenziou, neobmedzeným wellness, saunou a procedúrami.

20
Popis ponuky

Hotel Vila Anna**** v Trenčianskych Tepliciach ponúka jedinečný oddych.

Wellness hotel Vila Anna**** sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc iba 50 metrov od mestskej promenády. Príjemné prostredie hotela s výbornou atmosférou a priateľským personálom vytvárajú skvelé podmienky pre ničím nerušený oddych.

Wellness Hotel Vila Anna**** sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice, nazývaného perla Karpát. Kúpele patria k najstarším a najvyhľadávanejším nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. S významnými úspechmi sú tu liečené ochorenia pohybového ústrojenstva. Ubytovanie je zabezpečené v komfortne zariadených izbách. Každá izba je vybavená TV, telefónom a kompletným sociálnym zariadením.

Novo vybudované wellnesscentrum ponúka plavecký bazén,novovybudovaný relaxačno-oddychový bazén, whirpool, bylinný kúpeľ nôh, saunový svet (parná, bylinková, fínska a infra sauna), masáže a zábaly.

Gastronomické služby poskytuje reštaurácia s ponukou jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne.

V parku, založenom v roku 1837, sa môžete poprechádzať v akomkoľvek ročnom období a zakaždým vás prechádzka uchváti. Park lemuje jazierko, pri ktorom zabudnete na svoje starosti a načerpáte veľa nových síl a energie. Pre hostí so športovým duchom sú k dispozícií tenisové kurty a minigolf. Na pešej zóne v blízkosti hotela môžete navštíviť známe kúpele, v ktorých sa liečia ochorenia pohybového ústrojenstva a niektoré kožné ochorenia.
299 €
374 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
299 €
374 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
35
Práve prezerá 42 ľudí
28
40
Práve prezerá 40 ľudí