Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vydajte sa za relaxom do malebnej chorvátskej Crikvenice. Pobyt v elegantnom Hoteli Vila Ružica***, blízko promenády a pláže, s polpenziou.

20
Popis ponuky

Crikvenica. Mestečko, ktoré je známe nielen svojou polohou pri mori a plážami, ale aj ako mesto, v ktorom sa kúpeľná tradícia buduje už od 19. storočia. Nadchne vás svojou malebnosťou a príjemnou prímorskou atmosférou. Založené bolo už v roku 1421 a dnes patrí k obľúbeným letoviskám pri Jadranskom mori. Medzi atrakcie, ktoré sem lákajú dovolenkárov, patrí aj stredomosrké akvárium, či zrúcanina hradu Badanj.

Elegantné a pohodlné izby v hoteli Vila Ružica vás okúzlia svojím vzhľadom na prvý pohľad. Poskytnú vám pre vašu dovolenku zázemie a dostatok súkromia, kde si môžete po celom dni oddýchnuť. V hotelovej reštaurácii zase ochutnáte miestne špeciality a z letnej terasy sa kochajte výhľadom na malebné okolie a ostrov Krk.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

27
50
37
36