Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nutne potrebujete relax? Vyskúšajte hotel Aquincum***** v lukratívnej časti Budapešti, kde vás čaká neobmedzený wellness a bohaté raňajky.

31
Popis ponuky

Užite si pobyt vo dvojici v hoteli pri Dunaji, kde sa inšpirácia stretáva s tradíciou. Horúce liečivé pramene priamo v hoteli, luxusný dizajn a 5-hviezdičková starostlivosť v Aquincum Hotel Budapest ***** počas troch dní.

Aquincum Hotel Budapest ***** sa nachádza v lukratívnej oblasti pozdĺž rieky Dunaja, na strane Buda tohto nádherného mesta a cez rieku od Margaret Island s jej slávnymi termálnymi vodami. Hotel je obklopený stredovekými uličkami, vinotékami, reštauráciami a vlastným Green Parkom. Hlavnou črtou hotela sú známe prírodné kúpele, ktoré čerpajú svoju ​​liečebnú vodu priamo z Margaret Island. Hotel ponúka panoramatický výhľad na kopce Budy, 310 izieb, reštaurácie a bary, 14 zasadacích miestností a 1.660 m² Spa, príjemnú atmosféru pre voľný čas návštevníkov a pohodlné obchodné prostredie pre firemné hostí.

Budapešť je dobre známa pre svoje kúpeľné procedúry. Hotel je špeciálny tým, že termálna voda pochádza priamo z blízkeho Margaret Island a má všetko vybavenie a služby, ktoré sú potrebné k odpočinku a načerpaniu novej energie.

K vybaveniu patrí bazén, dva termálne bazény, fínska sauna, parný kúpeľ a jacuzzi, v ktorých môžete relaxovať a užívať oddych po náročnom dni.

Spa Aquincum a wellness centrum ponúka širokú škálu fitness a wellness zariadenia, vrátane relaxačných, oživujúcich masáží.

Tieto kúpele sú obohatené bylinkami a aromatickým olejom, ako sú divoké ruže a levandule. Hotel ponúka tiež De Luxe masážne balíčky, ktoré trvajú 20 až 120 minút a tiež Day Spa balíčky.

Vkusne zariadené izby typu Superior majú kvalitný nábytok v teplých farbách, ktorý vytvára priateľskú atmosféru a ideálne podmienky pre príjemný pobyt.

Reštaurácia ponúka široký výber maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Je veľkou atrakciou pre náročných stravníkov, ponúka ideálne prostredie pre obchodné obedy, rodinné oslavy alebo súkromné ​​večere. Reštaurácia je synonymom kvality, jednoduchosti a čerstvých výrobkov.

Ponuka je neustále aktualizovaná v súlade s najnovšími trendmi sezóny a najčerstvejších ingredienciami. Na výber sú prepychové steaky, zdravé a čerstvé šaláty a tvorivé dezerty. Ponúkajú tiež celý rad vegetariánskych jedál. Bohatý výber miestnych a medzinárodných vín.

Budapešť je nielen prekrásne mesto so zaujímavou polohou, ale je jediným hlavným mestom na svete, v ktorom sa nachádzajú horúce pramene. Dve miesta v Budapešti sú súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO: Dunajská panoráma Budapešti a Budínska hradná štvrť a historická štvrť v okolí ulice Andrássy út.

Parlament postavený v neogotickom štýle bol vybudovaný na prelome storočí a stal sa symbolom Budapeštianskej panorámy na Dunaji.

Symbolom Budy je pahorok Gellért, ktorý poskytuje návštevníkom prekrásny výhľad. Na vrchole pahorka sa nachádza Citadela, ktorá bola vybudovaná v 19. storočí pre účely pozorovania mesta. Na úpätí pahorku Gellert sa nachádza viacero liečebných kúpeľov.

Najdôležitejšími pamätihodnosťami sú Kráľovský palác, chrám Sv. Matiáša, Dom maďarských vín, Budínsky hradný labyrint a Rybárska bašta neďaleko Budínskeho hradu.

Budu a Pešť spája deväť mostov, ktoré zdobia Budapeštiansky úsek Dunaja. Margarétin ostrov (Margitsziget) tvorí zelenú plochu medzi Margarétinym a Árpádovym mostom.
230 €
335 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
230 €
335 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
60
Práve prezerá 41 ľudí
55
Práve prezerá 37 ľudí
27
Práve prezerá 38 ľudí