Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Mesačný intenzívny kurz ázijských jazykov – čínština, japončina, kórejčina. Učte sa s profesionálmi v najväčšej škole pre ázijské jazyky.

53
Popis ponuky

Je pre vás Ázia inšpiratívna? Prvým krokom do nej je ich jazyk. Staňte sa súčasťou najväčšej školy ázijských jazykov na Slovensku, ktorá má dlhoročné skúsenosti a certifikovaných lektorov.

Skúste niečo, čo vás urobí výnimočnými a dá vám obrovský potenciál do budúcnosti. Začnite sa učiť čínsky, japonsky alebo kórejsky. Ponuka platí pre celé Slovensko, aj prostredníctvom online RealLIVE systému.

  1. Jazykový kurz je potrebné si rezervovať na stránke http://school.asiainfo.sk/skupinove-lekcie/ kde si vyberiete z ponuky zľavnených kurzov: K5-ZP16, J5-ZP16, C5-ZP16 a kliknete na zelené tlačítko REZERVOVAŤ
  2. Vyplňte formulár s osobnými údajmi
  3. Do poznámky uveďte číslo vášho kupónu a preferenciu času, ktorý vám vyhovuje
  4. Predfaktúru, ktorá vám príde na váš e-mail, pokojne ignorujte
  5. V prípade problémov kontaktujte priamo poskytovateľa na čísle 0948 245 601


Q: Dá sa v štúdiu po skončení zľavového kurzu plynulo pokračovať?

A: Áno, mesačný zľavový "promo" kurz bude pokračovať riadnym trojmesačným kurzom pre tých ktorí sa tak rozhodnú.

Q: Čo ak sa kurz otvorí práve vtedy kedy nebudem mať čas?

A: Stáva sa len zriedka, že sa medzi frekventantmi "nedohodneme", avšak v takomto prípade urobí AIC výnimku a zakúpený kupón bude možné využiť v inom, aj neskoršom, období. Ak AIC zváži relevantnosť dôvodov pre ktoré na kurz nemôžete nastúpiť VRÁTIME VÁM ŠKOLNÉ ponížené o administratívny poplatok 10Eur zahŕňajúci len skutočné náklady na tento úkon.

Q: Čo ak sa kurz neotvorí z dôvodu nedostatku študentov?

A: V takomto prípade VRÁTIME PLNÚ SUMU ŠKOLNÉHO záujemcom o kurz. Tento prípad býva málo pravdepodobný. AIC nechce brániť rozvoju vzdelávania z ekonomických dôvodov, je to proti našej filozofii. Kurz sa snažíme za každú cenu otvoriť i s menším počtom študentov.

Q: V akom čase sa budú kurzy konať?

A: V čase ktorý uvediete vo Vašej prihláške ako časové preferencie. Pri zľavnených kurzoch je nutná i zo strany klientov - Vás istá miera tolerancie tak aby sme sa medzi sebou dokázali dohodnúť a našli spoločný kompromis. Nájsť kompromis, byť tolerantný a načúvať názoru druhých s pokorou je prvá vstupná skúška do sveta Ázie, jazykov a nášho centra AIC. Prosíme vypĺňať časové preferencie v prihláške spôsobom "kedy môžem" nie "kedy chcem!". Ďakujeme.

Q: Už pred tým som sa učil/učila tento jazyk, oplatí sa mi zakúpiť kupón?

A: Zľavové kurzy otvárame len pre začiatočníkov, ak sa na túto úroveň cítite tak ÁNO, ak nie ale máte záujem o štúdium v AIC, kontaktujte nás my vám radi poradíme ktorý z kurzov už otvorených by pre Vás bol vhodný.

Už roky si zachováva priazeň širokej verejnosti a dôveru klientov. Aj vďaka tomu je dnes najväčšou školou pre ázijské jazyky na Slovensku.

Skúsenosti

Pri tvorení metodiky výučby využili osobné skúsenosti z renomovaných univerzít svetovej kvality, s ktorými ako bývalí študenti stále udržiavajú osobný kontakt – London SOAS, TokyoWaseda, SeoulYonsei.

Špičkoví lektori

Špičkovú kvalitu výučby garantujú skúsení zahraniční (domorodí) a slovenskí profesionálni lektori v jazykoch japončina, čínština, kórejčina a iné exotické jazyky, zároveň vyučujú šlovenčinu pre cudzincov.

Dostupnosť

Škola ponúka dostupnosť štúdia nielen v lukratívnom centre Bratislavy, ale aj všade, kde je internet.

Kontinuita a follow up

Efektívnym managementom dokážu zabezpečiť kontinuitu vzdelávania, ale aj Follow up možnosťou uplatnenia svojich vedomostí v praxi v rámci portfólia skupiny N-Partner Group Investment & Consulting.

Výnimoční ľudia

Mnohí frekventanti AIC Jazykovej školy považujú strávený čas na kurzoch za výbornú investíciu do budúcnosti, iní hľadajú v štúdiu duševnú rovnováhu… všetci sú však svojimi vedomosťami výnimoční.

Tvrdá práca, vždy niečo viac, silná komunita

Kľúčom úspechu AIC je ich vytrvalá práca, individuálny prístup a neustála komunikácia s klientom. Mimoškolské aktivity AIC pôsobia často motivačne a upevňujú kolektív študentov v jeden priateľský celok, komunitu.

Pod značkou AIC nájdete know-how, energiu a obrovský potenciál ľudí AIC Komunity, ktorých spoločným cieľom je zblížiť región strednej Európy a stále rastúcej východnej Ázie. Veríme, že vzdelanie, praktická skúsenosť, vzájomné interakcie a zdieľanie spoločných hodnôt sú prvým krokom pre dosiahnutie tohoto cieľa.

www.school.asiainfo.sk
37,90 €
80 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
37,90 €
80 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 41 ľudí
46
Práve prezerá 47 ľudí
23