Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Komfortné ubytovanie s polpenziou v penzióne Zlatný Potok*** Mútne, oddych vo wellness, agroturistika to všetko vás čaká na Hornej Orave.

60
Popis ponuky

My Slováci vieme, že jednou z najnavštevovanejších oblastí Slovenska je chránený región prírodných krás - Horná Orava. Práve tu sa nachádza dedinka Mútne a na jej okrajovej časti trojhviezdičkový penzión Zlatný potok. Tiché a pokojné prostredie penziónu obklopené nádhernou slovenskou prírodou, je predurčené pre aktívny oddych a dokonalú relaxáciu v každom ročnom období. Pri prechádzke po obci sa môžete stretnúť s tradičným folklórnym odevom, goralským nárečím a ak sa rozhodnete navštíviť penzión počas každoročných dožinkových slávností, zažijete sprievod vyzdobených koní, ktorý je veľkým zážitkom.

3* penzión Zlatný potok vás už na prvý pohľad upúta svojou jednoduchosťou. Vstup do penziónu pripomína horskú chatu, v teplých mesiacoch ho zdobia muškáty na drevených balkónoch. Izby sú moderne zariadené a vybavené kúpeľňou. Penzión Zlatný potok ponúka svojim hosťom širokú ponuku wellness služieb. Oddychujte vo vírivke, v niektorej z troch sáun či v oddychovej zóne. Príďte na dovolenku spolu s deťmi a užite si široké možnosti agroturistiky v blízkom okolí.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
50
37
38