Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dokonalý relax v kúpeľoch kúsok od Balatonu. Rodinný pobyt s polpenziou a vstupom do Gránit Thermal Spa v Hoteli Forrás*** Zalakaros.

73
Popis ponuky

Malebné mestečko Zalakaros ležiace na juhozápade Maďarska láka každoročne tisícky turistov nielen svojou polohou blízko azúrových vôd Balatonu, ale tiež vlastnými kúpeľmi s unikátnou termálnou vodou. Toto najmodernejšie kúpeľné stredisko v krajine našich južných susedov je napájané prameňom s teplotou takmer sto stupňov a vysokým obsahom látok ako jód, bróm či fluór. Na vodnej ploche s rozlohou piatich štvorcových kilometrov vás čakajú vonkajšie a vnútorné bazény, wellness, aquapark s tobogánmi a množstvo ďalších atrakcií. Navštívte liečebno – zážitkové kúpele Gránit a spoznajte pravú tvár úžasného maďarského kúpeľníctva.

Elegantný trojhviezdičkový Hotel Forrás Zalakaros ponúka pohodlné ubytovanie v priestranných izbách a apartmánoch v bezprostrednej blízkosti samotných kúpeľov, vďaka čomu budete môcť relaxovať v akomkoľvek čase bez nutnosti cestovať. Ak by ste ale predsa chceli, môžete sa vydať k neďalekému Balatonu, ktorý je jedným z najnavštevovanejších miest v celom Maďarsku. Doprajte svojmu telu zaslúžený oddych, spoznajte krásu najväčšieho jazera v strednej Európe a ochutnajte špeciality preslávenej maďarskej kuchyne, to všetko a omnoho viac vás čaká v tomto čarovnom kúte Maďarska.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 41 ľudí
40
Práve prezerá 39 ľudí
40
40