Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddýchnite si v nádhernom raji pre turistov na Orave. Komfortné rodinné ubytovanie v príjemnom prostredí penziónu Orava pri Zuberci.

25
Popis ponuky

Okolie Zuberca na Orave je ideálnou destináciou na lyžovanie, turistiku a kúpanie v horúcej termálnej vode v kúpalisku Oravice. Patrí knajmalebnejším častiam Slovenska a penzión Orava sa nachádza v jeho srdci.

Lyžiarske stredisko Roháče - Spálená. Foto: www.tatrawest.sk

Zima na Orave má zvlášť nezabudnuteľnú mrazivú atmosféru.

Hostia penziónu môžu využiť zľavy na skipasy až 20% do najznámejších oravských lyžiarskych stredísk. 6 stredísk sa nachádza vo vzdialenosti do 10km od penziónu. Viď prehľad lyžiarskych stredísk v okolí.

Thermal park Oravice 12 km:

  • sa nachádza na úpätí Západných Tatier, neďaleko hraníc s Poľskom. Termálna voda, ktorá sa vlieva do bazénov Vám zaručí príjemne strávené kúpanie za každého ročného obdobia a počasia.Foto: www.aquaparkoravice.skZ hĺbky 1611 m vyviera prírodná termálna voda

Oravský hrad a Slanický ostrov umenia

Oravský hrad (27 km) Jeden z najkrajších a najzachovalejších hradov na Slovensku. Prejdete sa po miestach, po ktorých kedysi kráčali králi.

Oravská priehrada a Múzeum oravskej dediny

Múzeum Oravskej dediny v Zuberci (6 km) - Dolnooravský rínok

Penzión Orava - komfortné a pritom útulné ubytovanie

Penzión počas zimného obdobia

Penzión Orava - teplo domova v náručí krásnej prírody...

Komfortné a priestranné izby s kuchynkou a sociálnym zariadením

Kuchynka je prakticky prepojená so spálňou

Pre deti je v penzióne na hranie detský kútik. V prípade záujmu je tiež možnosť stráženia vašich detí(info na recepcii).

Vináreň v penzióne

Pre milovníkov piva a nadšencov chladenej pochúťky ponúka penzión Orava pivo svojej výroby a zázvorové nápoje. Počas horúcich letných dní môžete ochutnať pivá: Ďumbier alebo Oravský smädný gazda.

Atrakcie v okolí
  • Oravský hrad (27 km) je jeden z najkrajších hradov na Slovensku nachádzajúci sa v obci Oravský Podzámok. Je to výrazná dominanta oravského regiónu, patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky hradného staviteľstva na území Slovenska.
  • Múzeum oravskej dediny (6 km) je múzeum v prírode. Jeho úlohou je priblížiť návštevníkom objekty ľudovej architektúry a ich zariadenie. Snaží sa ukázať vnútorné usporiadanie sídel a ich vonkajšie prostredie.
  • Oravská priehrada, nazývaná aj Oravské more, jej šíre vody a krásna prírodná scenéria sú magnetom milovníkov oddychu, vodných športov
  • Tatralandia (32 km) je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku.
  • Aquapark Oravice (12 km) môžete navštíviť po celý rok.
  • Oravská Lesná (57 km) - parná železnica Európsky unikát. Historická lesná železnica, takmer 11 km dlhý úsek železnice je v súčasnosti národnou kultúrnou pamiatkou.

Európsky unikát. Historická lesná železnica spolu s oravskou časťou železnice tvoria bývalú Kysucko-oravskú lesnú železnicu. Takmer 11 km dlhý úsek železnice je v súčasnosti národnou kultúrnou pamiatkou. Foto: www.cestovanie.aktuality.sk

Čistá a nádherná príroda

Obľúbené medzi turistami sú tiež prechádzky v okolí Oravíc a výstupy na Babiu horu, alebo Veľký Choč. Nech už preferujete ktorúkoľvek turistiku, v turistickej oblasti Orava si zaručene prídete na svoje.

Príjemný relax v atraktívnej lokalite pri Roháčoch s krásnymi výhľadmi na prírodu.

Titulná fotografia: pamiatkyslovenska.wordpress.com
69 €
92 €

Vyprší
26.10.2017
Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
92 €

Vyprší
26.10.2017
Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
43
40
Práve prezerá 37 ľudí
41
Práve prezerá 44 ľudí