Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Orava: komfortné rodinné ubytovanie v príjemnom prostredí penziónu Orava pri Zuberci.

25
Popis ponuky

Okolie Zuberca na Orave je ideálnou destináciou na lyžovanie, turistiku a kúpanie v horúcej termálnej vode v kúpalisku Oravice. Patrí knajmalebnejším častiam Slovenska a penzión Orava sa nachádza v jeho srdci.

Lyžiarske stredisko Roháče - Spálená. Foto: www.tatrawest.sk

Zima na Orave má zvlášť nezabudnuteľnú mrazivú atmosféru.

Hostia penziónu môžu využiť zľavy na skipasy až 20% do najznámejších oravských lyžiarskych stredísk. 6 stredísk sa nachádza vo vzdialenosti do 10km od penziónu. Viď prehľad lyžiarskych stredísk v okolí.

Thermal park Oravice 12 km:

  • sa nachádza na úpätí Západných Tatier, neďaleko hraníc s Poľskom. Termálna voda, ktorá sa vlieva do bazénov Vám zaručí príjemne strávené kúpanie za každého ročného obdobia a počasia.Foto: www.aquaparkoravice.skZ hĺbky 1611 m vyviera prírodná termálna voda

Oravský hrad a Slanický ostrov umenia

Oravský hrad (27 km) Jeden z najkrajších a najzachovalejších hradov na Slovensku. Prejdete sa po miestach, po ktorých kedysi kráčali králi.

Oravská priehrada a Múzeum oravskej dediny

Múzeum Oravskej dediny v Zuberci (6 km) - Dolnooravský rínok

Penzión Orava - komfortné a pritom útulné ubytovanie

Penzión počas zimného obdobia

Penzión Orava - teplo domova v náručí krásnej prírody...

Komfortné a priestranné izby s kuchynkou a sociálnym zariadením

Kuchynka je prakticky prepojená so spálňou

Pre deti je v penzióne na hranie detský kútik. V prípade záujmu je tiež možnosť stráženia vašich detí(info na recepcii).

Vináreň v penzióne

Pre milovníkov piva a nadšencov chladenej pochúťky ponúka penzión Orava pivo svojej výroby a zázvorové nápoje. Počas horúcich letných dní môžete ochutnať pivá: Ďumbier alebo Oravský smädný gazda.

Atrakcie v okolí
  • Oravský hrad (27 km) je jeden z najkrajších hradov na Slovensku nachádzajúci sa v obci Oravský Podzámok. Je to výrazná dominanta oravského regiónu, patrí medzi najvýznamnejšie pamiatky hradného staviteľstva na území Slovenska.
  • Múzeum oravskej dediny (6 km) je múzeum v prírode. Jeho úlohou je priblížiť návštevníkom objekty ľudovej architektúry a ich zariadenie. Snaží sa ukázať vnútorné usporiadanie sídel a ich vonkajšie prostredie.
  • Oravská priehrada, nazývaná aj Oravské more, jej šíre vody a krásna prírodná scenéria sú magnetom milovníkov oddychu, vodných športov
  • Tatralandia (32 km) je najväčším celoročným areálom vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku.
  • Aquapark Oravice (12 km) môžete navštíviť po celý rok.
  • Oravská Lesná (57 km) - parná železnica Európsky unikát. Historická lesná železnica, takmer 11 km dlhý úsek železnice je v súčasnosti národnou kultúrnou pamiatkou.

Európsky unikát. Historická lesná železnica spolu s oravskou časťou železnice tvoria bývalú Kysucko-oravskú lesnú železnicu. Takmer 11 km dlhý úsek železnice je v súčasnosti národnou kultúrnou pamiatkou. Foto: www.cestovanie.aktuality.sk

Čistá a nádherná príroda

Obľúbené medzi turistami sú tiež prechádzky v okolí Oravíc a výstupy na Babiu horu, alebo Veľký Choč. Nech už preferujete ktorúkoľvek turistiku, v turistickej oblasti Orava si zaručene prídete na svoje.

Príjemný relax v atraktívnej lokalite pri Roháčoch s krásnymi výhľadmi na prírodu.

Titulná fotografia: pamiatkyslovenska.wordpress.com
69 €
92 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
69 €
92 €

Kúpené
10x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
36
28
21