Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Flexibilné záhradné hadice v rôznych dĺžkach. Praktická novinka pre všetkých záhradkárov, ktorých už nebaví neustále namotávanie hadice.

38
Popis ponuky

Praktická novinka pre všetkých záhradkárov a domácich kutilov, ktorích už nebaví neustále namotávanie a otravné ohýbanie záhradnej hadice.

X Hose je hadica, ktorá má malé praktické rozmery, ale pri striekaní sa automaticky natiahne až trojnásobne.

Hlavicu je možné nastavovať do piatich rôznych režimov prúdenia vody. Po vypustení sa sama stiahne do malého klbka - balenie hadice nikdy nebolo také jednoduché!

Hadica je vyrobená z veľmi pevného a pružného materiálu - manipulácia s ňou je naozaj jednoduchá a nevyžaduje väčšiu fyzickú kondíciu. Táto hadica sa vám nezlomí ani nezauzlí, ušetríte tým kopec času aj nervov a môžete sa sústrediť len a len na polievanie či čistenie. Má veľmi praktický dvojvrstvový dizajn - obsahuje vnútornú gumenú hadicu a odolnú nylonovú vonkajšiu hadicu. Priemer hadice zabezpečuje silný a vysoký prúd vody pre rôznorodé použitie.

Balenie obsahuje nadstavec s rozprašovačom, s ktorým má táto hadica ozaj univerzálne využitie - polievanie záhrady, umývanie auta alebo podlahy.

  • 1x hadica podľa výberu
  • 1x hlavica /päť rôznych režimov prúdenia vody/

9,90 €
16 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
16 €

Kúpené
19x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
74
50
32
Práve prezerá 38 ľudí