Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chystáte sa na oslavu alebo si chcete zamaškrtiť v pohodlí domova? Cafe Barcelona vám ponúka tri vynikajúce torty s osobným odberom.

31
Popis ponuky

Kaviareň s cukrárňou, ktorá nie je veľmi veľká, ale za to milá a obľúbená s vyhradeným priestorom aj pre fajčiarov. Samozrejmosťou sú zákusky tradičné slovenské s pravou šľahačkou. Jednoducho sa musíte prísť presvedčiť.

  • Harlekýn torta - 600 g (zloženie: pšeničná múka, kypriaca látka, vajcia, smotana, čokoláda, cukor, kakao, ovocná zmes, sorban draselný, betamín, kyselina citrónová, oxid siričitý, kyselina benzoová)  • Sacher torta - 960 g (zloženie: pšeničná múka,sušené mlieko, vajcia, čokoláda, cukor, kakao, marhuľový lekvár, sorban draselný, betamín, kyselina citrónová, oxid siričitý, kyselina benzoová, kypriaca látka)
  • Jadranská torta - 1200 g (zloženie: pšeničná múka, sušené mlieko, kypriaca látka, vajcia, smotana, čokoláda, lieskové orechy, cukor, kukuričný škrob, beta karotén, rastlinný tuk, riboflavín, karamel)


Priestory kaviarne sú zariadené v španielskych farbách čierno-červená s množstvom obrazov z novej, ale aj starej Barcelony. Príďte si vychutnať kávu, čaj alebo čokoládu s originálnych šálok priamo z Barcelony a niečo na zahryznutie - panini, chorizo, mexico, prosciutto a caprese.

Najlepšie zákusky s pravou šľahačkou a najlacnejšia káva v meste. Možnosť objednania zákuskov alebo torty podľa výberu buď formou internetovej stránky alebo po telefonickom kontakte. Vždy milí a ochotný personál a príjemné prostredie. Zvlášť miestnosť pre fajčiarov, internet zdarma a bezbariérový prístup a navyše detský kútik.
8,99 €
13 €

Kúpené
14x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,99 €
13 €

Kúpené
14x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
46
12
38