Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Plachty do detskej postieľky, pre najkrajšie sníčky vašich drobcov. Pokojný spánok je hlavným zdrojom zdravého vývoja dieťatka.

47
Popis ponuky

Aj keď malinkí, no sú to tak dôležití ľudia, že ste pre nich ochotní spraviť čokoľvek. Keď sa ale v noci zobudíte na detský plač, je vám to ľúto. Ale nie len kvôli sebe, hlavne kvôli nim... pretože pokojný spánok je hlavným zdrojom zdravého vývoja dieťatka.

Doprajte svojim najmenším a najmilším pohodlie. Keď ich unavených večer ukladáte do postieľky, do toho mäkučkého, jemného a hrejivého pelieška, v ktorej naberajú energiu do ďalšieho dňa, je to ten najkrajší pocit na svete. A veru s jemnými plachtami vyrobenými z froté alebo jersey aj bude!

Prestieradlá majú rozmer 60 x 120 cm. Vďaka elastickému upínaniu sa prispôsobia ku každému matracu v detskej postieľke. Froté prestieradlá sú zložené z 80 % z bavlny a 20 % z polyesteru. Jersey prestieradlá sú vyrobené z čistej bavlny. Na výber máte z 8 rôznych farieb, takže prestieradlo môžete pekne nakombinovať s farebnosťou izbičky vášho dieťatka.
3,89 €
7,30 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
3,89 €
7,30 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
12
13
68