Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstup do najväčších rímskych kúpeľov S.P.Q.R. Nechajte sa rozmaznávať vo svete wellness, kde nájdete svoju vnútornú pohodu.

26
Popis ponuky

Už starovekí Rimania vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využíval senát a ľud rímsky (S.P.Q.R.) blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáží. Storočiami overené procedúry nachádzajú uplatnenie aj v súčasnej modernej dobe. Nechajte sa rozmaznávať vo svete wellness, kde nájdete svoju vnútornú pohodu.

Vo wellness S.P.Q.R. nájdete všetky rímske pôžitky na jednom mieste. Príďte si vychutnať relaxačnú masáž z rúk odborníkov, objavte liečivé účinky sáun, doprajte svojim nohám Kneippov kúpeľ a zmyte svoje problémy v bazéne s protiprúdom, vírivej vani, či masážnej sprche. Svoju regeneráciu môžete zakončiť oddychom na vyhrievaných ležadlách a v odpočivárni.

Jednou z najstarších foriem prírodnej liečby je využívanie dotyku rúk na uvoľnenie napätia v svalstve. Okrem relaxácie dokážu trenie, tlaky a hladenie stimulovať svalstvo a zlepšovať krvný či lymfatický obeh.

Pre uvoľnenie svalstva a očistenie organizmu za pomoci tepla, prečistenie dýchacích ciest a posilnenie imunitného systému v ponuke 2 parné sauny (Galia a Britania), bylinková sauna (Hyspania), infra sauna (Eagyptus) a fínska sauna (Corsica).

Na povzbudenie vášho krvného obehu je pripravený Kneippov kúpeľ. Pri striedavom ohreve a ochladzovaní nôh vodou dochádza k rozšíreniu ciev a rozprúdeniu krvného obehu.

V štýlovom prostredí rímskych kúpeľov nájdete rímsky bazén a vírivú vaňu, kde za pomoci vody odstránite telesnú a duševnú nepohodu a napätie.

Medzi jednotlivými procedúrami a na krátky oddych je pripravená štýlová odpočiváreň Cubiculum, kde pomocou relaxačnej hudby a tečúcej vody pookreje vaša duša.

Pre vaše unavené telo sú Vám k dispozícii vyhrievané ležadlá v slnečnom tepidáriu.

Ochladzovací bazén slúži na ochladenie tela po tom, ako strávilo istý čas v saune a je prehriate. Ochladením sa nielenže dostane do normálnej teploty, ale sa aj prekrví. V bazéne sa odporúča zotrvať maximálne 1 - 2 minúty.

Osviežujúci príliv energickej vody, ktorá vám privodí skvelý pocit. Tí odvážnejší pokojne môžu vystriedať horúci prúd so studeným.

Nachádza sa pri vstupe do Košíc na ceste od Bratislavy. Ponúka 11 izieb a 1 apartmán. V objekte hotela sa nachádza reštaurácia aj rehabilitačné centrum.
15,90 €
21,50 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
15,90 €
21,50 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
61
79
64