Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Aj keď si to želáte, celulitída sama od seba nezmizne. S jej odstránením vám pomôže prístrojová lymfodrenáž v salóne Evelyn style.

51
Popis ponuky

Infra lymfodrenáž je špeciálne prístrojové ošetrenie, ktoré využíva kombináciu účinku presoterapie a terapie infračerveným žiarením. Jednoducho povedané tlakom je stimulovaný lymfatický systém a infra žiarením sa rozbiehajú ozdravné procesy v tkanivách. Kombinácia týchto metód pôsobí priaznivo na zdravie (napomáha detoxikácii organizmu, pôsobí proti bolesti, protizápalovo a hojivo, v boji proti celulitíde). Pri ošetrení leží klient v špeciálnom obleku a odpočíva. Vhodné je tiež doplnenie zábalom, ktorý podporí celý proces. Pre zábal používame esenciálne gély či krémy (podľa konkrétneho problému), thermofólie a thermooblek. Infra lymfodrenáž veľmi odporúčame tiež k prístrojovým ošetrením (kavitácia, rádiofrekvencia).

  • detoxikácia organizmu
  • pôsobí proti bolesti, protizápalovo a hojivo
  • výrazne vyhladzuje pokožku
  • podporuje lipolýzu
  • lieči celulitídu

Salón krásy je vám k dispozícií každý pracovný deň aj cez víkendy. Exkluzívna starostlivosť na vysokej úrovni so spokojnosťou aj pre VIP klientov vám určite vyčarí ešte výraznejší úsmev na tvári.

Nie sú bežné kaderníctvo, ale exkluzívny salón krásy. Nová éra luxusu, prestíže a profesionálneho prístupu. Pôsobia na trhu už dlhé roky a o úspešnosti svedčí aj fakt, že majú stabilnú a spokojnú klientelu, ktorá sa k nim neustále vracia.

Ponúkajú bohatý a komplexný sortiment služieb, zúročujú skúsenosti, zručnosti, vedomosti a prinášajú prelomové služby z celého sveta. A pretože móda nie je stála, kráčajú s dobou a snažia sa prinášať stále inovatívne služby a produkty.

Salón Evelyn style je pyšný a potešený inšpiráciou ľudí, pre ktorých a s ktorými pracuje. Sú silnou víziou, umeleckými emóciami a zbierkou zaujímavých trendov.
4,90 €
10 €

Kúpené
39x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
4,90 €
10 €

Kúpené
39x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
58
79
13