Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Je neviditeľný, no predsa tak dôležitý... Výmena oleja vo vašom vozidle od jedného z najkvalitnejších výrobcov – Shell.

Mesit s.r.o.
0 / 5
43
Popis ponuky

Spravidla je to každých 15-tisíc kilometrov. Avšak ak auto používate viac v meste ako mimo neho, odporúča sa výmena oleja častejšie.

Vo svojom vozidle máte návod na obsluhu, v ktorom nájdete informáciu priamo od výrobcu, aký olej do vášho vozidla odporúča. A keď ste si naposledy menili olej, určite ste dostali nálepku s touto informáciou priamo na miesto, kde sa olej mení. Ak by ste ale náhodou ani tú nemali, pokojne zadajte typ vášho vozidla na túto stránku, kde informáciu o tom, ktorý olej si vybrať, určite získate.

Je plne syntetický motorový olej, ktorý poskytuje maximálne vyčistenie motora. Olej s nízkym obsahom sulfátového popolčeka, fosforu a síry (SAPS) pre ochranu systému na úpravu výfukových plynov. Vysoké množstvo antioxidantov poskytuje vynikajúcu ochranu proti oxidácii. Až štyrikrát účinnejší pri odstraňovaní nánosov ako minerálny olej. Pomáha čistiť a chrániť pre maximálny výkon. Je špeciálne navrhnutý pre vysokovýkonné benzínové motory so vstrekovaním paliva vybavené katalyzátorom a odvetraním kľukovej skrine. Olej spĺňa požiadavky výrobcov pre použitie v náročnej prevádzke a obsahuje prípravky pre rôzne pohonné hmoty, motory a rozličné podmienky okolitého prostredia.

SHELL HELIX HX8 5W-40 predstavuje plne syntetický vysoko-výkonný motorový olej určený pre najmodernejšie motory, ktorým poskytuje výbornú ochranu proti opotrebeniu svojimi vynikajúcimi čistiacimi účinkami. Je vhodný pre benzínové, naftové aj plynové motory osobných vozidiel zvlášť pre tie, ktoré majú viacventilové motory alebo katalyzátory. Zvýšenie výkonu motora a súčasné zníženie spotreby paliva je umožnené nízkou viskozitou oleja, kedy dochádza k rýchlemu nábehu mazania aj pri studených štartoch.

Shell Helix HX7 je čiastočne syntetický motorový olej poskytujúci dokonalé mazanie všetkých moderných motorov za akýchkoľvek prevádzkových podmienok. V jedinečnej štruktúre je obsiahnutý jedinečný syntetický olejový základ Shell XHVI, ktorý je doplnený zmesou vybraných aditív. Olej tiež obsahuje špeciálne čistiace aditíva, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou schopnosťou udržať motor v čistote. Odstraňujú aj dlhodobo usadené škodlivé nečistoty, motor nimi bude posilnený a oživený a vaša jazda bude pokojnejšia a tichšia.

Tento motorový olej je vhodný predovšetkým pre osobné vozidlá staré 2 - 5 rokov, a to s benzínovým, naftovým aj plynovým motorom, či už ide o atmosférický alebo preplňovaný motor a vybavený viacventilovou technológiou. Shell Helix HX7 váš motor tiež skvele chráni pri studených štartoch.
39,90 €
70 €

Kúpené
22x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
70 €

Kúpené
22x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

39
42
36