Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Leto sa už blíži a voda vás láka. First minute pobyt s polpenziou v Hoteli Dolphin**** s výhľadom na Slnečné jazerá a vstupom do Aquaparku.

45
Popis ponuky

Moderný a štýlový 4* hotel pri Slnečných jazerách v Senci, ktorého prioritou je vysoký štandard poskytovaných služieb. Ideálne miesto nielen na oddych, ale aj pracovné stretnutia či školenia. Výhodná poloha v kombinácii s veľkorysosťou riešenia vnútorných priestorov a kvalitou služieb zaručujú luxusný zážitok počas pobytu.

Počas pobytu môžete vstúpiť do areálu Slnečných jazier. Navyše vám zapožičajú vstupenku na Slnečné jazerá a vstup máte zadarmo.

Štýlový izby Double Exclusive disponujú balkónom s výhľadom na jazero i mesto, TV, telefónom, rádiom, trezorom, klimatizáciou, pracovným stolom, kúrením, šatníkom, sprchovacím kútom, sušičom vlasov, županom, bezplatnými toaletnými potrebami, WC, kúpeľňou, papučami a minibarom.

Doprajte si uvoľnenie v miestnom relaxačnom centre, v ktorom načerpáte novú energiu. Relaxačné centrum Hotela Dolphin**** ponúka moderný plavecký bazén, fitness, sauny (parná, fínska, soľná) i masáže.

K bazénovej časti prislúcha aj kaviareň s terasou, kde sa vám naskytne krásny výhľad na Slnečné jazerá.

Relaxačné centrum vám pomôže uniknúť ruchu mesta a nájsť si chvíľku pre seba - či už v saune, posilňovni alebo pri masáži.

Moderne zariadená reštaurácia ponúka rozmanité menu plné lahôdok. Svojou bohatou ponukou jedál a kvalitných vín určite uspokojí aj tohonajnáročnejšieho gurmána.

Posedenie v pôvabnom prostredí reštaurácie vyhovie každému, kto si rád vychutná dobré menu.

Pod Hotelom Dolphin****môžete navštíviť vínnu pivnicu s dobovou tehlovou klenbou, ojedinelou svojho druhu na Slovensku. Vínna pivnica ponúka skvelý priestor pre pôsobivé individuálne a skupinové vínne degustácie so širokou ponukou slovenských a zahraničných vín. Takisto možnosť predaja pre širokú verejnosť so zabezpečeným odborným poradenstvom pri výbere.

Aquapark Senec je od Hotela Dolphin**** vzdialený len 50 metrov. V cene pobytu máte 1x 3-hodinový vstup pre 1 dospelú osobu do Aquaparku.

  • Oáza sibírskeho tigra v Kostolnej pri Dunaji (5,6 km)
  • Ranč Hrubá Borša (8,7 km)
  • Múzeum včelárstva v Kráľovej pri Senci (5,7 km)
  • Národný salón vín v Pezinku (13,9 km)
  • Slovakia Ring Orechová Potôň - jazdy (32,9 km)
  • Shopping center Bratislava (Avion, Polus, Palace, Aupark, Central, Eurovea) - 25 km

www.hoteldelfin.sk
99 €
180 €

Kúpené
318x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
180 €

Kúpené
318x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
33
35
Práve prezerá 41 ľudí
28