Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chceli by ste si dopriať odpočinok len na pár dní? Hotel LEGEND*** v Dunajskej Strede vám ponúka wellness pobyt so vstupom do Thermalparku.

45
Popis ponuky

Chceli by ste si dopriať odpočinok len na pár dní a vašim cieľom je komfortné bývanie a voda? Hotel LEGEND***, ktorý sa nachádza necelú hodinku od Bratislavy ponúka vám i vašej rodine široký sortiment možností.

Užite si krásny výlet v krásnom hoteli Legend v Dunajskej Strede, hneď vedľa termálneho kúpaliska. Zdá sa Vám to ako dobrý nápad, ale neviete ako by ste sa Vy alebo rodičia dostali do Dunajskej Stredy? Navrhujeme vlakovú dopravu alebo autobus.

Výborná kuchyňa, wellness s bazénom a rôznymi druhmi sáun, termálne kúpalisko na skok od hotela, skvelý servis, a hlavne zaslúžený odpočinok. Pobyt pre dvoch na 3 dni s polpenziou, raňajkami a celodenným vstupom na termálne kúpalisko im ponúka hotel Legend, a Vy si môžete byť istí, že pôjdu domov ako znovu narodení.

Prežite more nových zážitkov v Dunajskej Strede. Návštevníkom, túžiacim po osviežení je na termálnom kúpalisku k dispozícii šesť bazénov a jeden detský bazén. Termálna voda je vhodná nielen na plávanie a čľapkanie sa, ale má priaznivé účinky aj pri chorobách pohybového ústrojenstva.

V Thermalparku na Vás čaká saunový svet s tromi rôznymi druhmi sáun s liečivými účinkami. V saunovom svete nájdete jednu fínsku sauny, jednu parnú saunu, jednu infra saunu, morský kúpeľ, odpočiváreň a ochladzovací bazén.

www.hotellegend.sk
119 €
217 €

Kúpené
212x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
119 €
217 €

Kúpené
212x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
44
59
Práve prezerá 38 ľudí
50