Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vstup do najväčších rímskych kúpeľov S.P.Q.R. + domáca zázvorová limonáda.

26
Popis ponuky

Už starovekí Rimania vedeli, že psychickú a fyzickú únavu netreba podceňovať. Na očistu tela a ducha využíval senát a ľud rímsky (S.P.Q.R.) blahodarné účinky pary, vody, uvoľňujúcich vôní a masáží. Storočiami overené procedúry nachádzajú uplatnenie aj v súčasnej modernej dobe. Nechajte sa rozmaznávať vo svete wellness, kde nájdete svoju vnútornú pohodu.

Vo wellness S.P.Q.R. nájdete všetky rímske pôžitky na jednom mieste. Príďte si vychutnať relaxačnú masáž z rúk odborníkov, objavte liečivé účinky sáun, doprajte svojim nohám Kneippov kúpeľ a zmyte svoje problémy v bazéne s protiprúdom, vírivej vani, či masážnej sprche. Svoju regeneráciu môžete zakončiť oddychom na vyhrievaných ležadlách a v odpočivárni.

Masáže

Jednou z najstarších foriem prírodnej liečby je využívanie dotyku rúk na uvoľnenie napätia v svalstve. Okrem relaxácie dokážu trenie, tlaky a hladenie stimulovať svalstvo a zlepšovať krvný či lymfatický obeh.

SOTHYS

Perfektná symbióza účinnosti aktívnych prvkov a exkluzívnych manuálnych techník. Rituály ošetrení Sothys, to sú ódy na wellness, relax a krásu celého tela.

Sauny

Pre uvoľnenie svalstva a očistenie organizmu za pomoci tepla, prečistenie dýchacích ciest a posilnenie imunitného systému v ponuke 2 parné sauny (Galia a Britania), bylinková sauna (Hyspania), infra sauna (Eagyptus) a fínska sauna (Corsica).

Atrium - Kneippov kúpeľ

Na povzbudenie vášho krvného obehu je pripravený Kneippov kúpeľ. Pri striedavom ohreve a ochladzovaní nôh vodou dochádza k rozšíreniu ciev a rozprúdeniu krvného obehu.

Baptisterium a Coliseum

V štýlovom prostredí rímskych kúpeľov nájdete rímsky bazén a vírivú vaňu, kde za pomoci vody odstránite telesnú a duševnú nepohodu a napätie.

Cubiculum

Medzi jednotlivými procedúrami a na krátky oddych je pripravená štýlová odpočiváreň Cubiculum, kde pomocou relaxačnej hudby a tečúcej vody pookreje vaša duša.

Tepidárium

Pre vaše unavené telo sú Vám k dispozícii vyhrievané ležadlá v slnečnom tepidáriu.

Impluvium - ochladzovací bazén

Ochladzovací bazén slúži na ochladenie tela po tom, ako strávilo istý čas v saune a je prehriate. Ochladením sa nielenže dostane do normálnej teploty, ale sa aj prekrví. V bazéne sa odporúča zotrvať maximálne 1 - 2 minúty.

Cataracta - masážna sprcha

Osviežujúci príliv energickej vody, ktorá vám privodí skvelý pocit. Tí odvážnejší pokojne môžu vystriedať horúci prúd so studeným.

Hotel Privilege**** sa nachádza pri vstupe do Košíc na ceste od Bratislavy. Ponúka 11 izieb a 1 apartmán. V objekte hotela sa nachádza reštaurácia aj rehabilitačné centrum.
15,90 €
21,50 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
15,90 €
21,50 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
60
64
66