Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si leto v novootvorenom Park Inn v maďarských kúpeľoch Zalakaros s neobmedzeným vstupom do termálnych kúpeľov a wellness.

41
Popis ponuky

Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros sa nachádza v tesnej blízkosti známeho kúpeľného komplexu Gránit Thermal a Medical Spa. Hostia majú priamy prístup do termálnych kúpeľov a pôsobivého nového Aquaparku, zatiaľ čo živé centrum mesta je len 1 km od hotela.

Hotelové izby poskytujú pohodlie, ktoré očakávate od hotela Park Inn by Radisson. Nasleduje výborné jedlo v celodenné jedálenský reštaurácii sa pohárik v hotelovom bare. Oddýchnite si vo fitness centrum s posilňovacími strojmi, vyhrievaným krytým bazénom a sauny.

Tento hotel Zalakaros sa nachádza len kilometer od centra mesta a 3 km od vlakovej stanice.

Mesto Zalakaros ležiace v západnom Maďarsku - Zadunajsko, je obľúbené turistami v prvom rade svojou termálnou vodou, ktorú si návštevníci môžu užiť rozľahlom kúpeľnom areáli Gránit, ponúkajúcim letné termálne kúpalisko, kryté kúpele ako aj vonkajšie či vnútorné liečebné centrum. Mesto patriaci do župy Zala sa rozprestiera juhozápadne od Balatonu, neďaleko brehov Malého Balatonu, kde možno vidieť zaujímavé prírodné krásy.

Termálne kúpalisko s toboganmi a vodnými atrakciami navštívi počas leta veľký počet dovolenkárov, ktorí si tu užijú veľa zábavy. Celý kúpeľný areál celkovo s 25 bazénmi a kapacitou 9000 návštevníkov je rozdelený na niekoľko častí.

V kúpeľnom dome, ktorý je otvorený každý deň celý rok, sa nachádzajú bazény pre sediaci s rôznou teplotou liečivej vody a termálny bazén, ktorý je ohraničený budovou, ale zhora je otvorený.

Takzvané liečebné centrum slúžiace na rekreáciu, ktoré svojimi zariadeniami poskytuje kúpeľné služby nadštandardné úrovne, bolo vytvorené v Zalakaros ako prvý v Maďarsku. Jeho vonkajšie zariadenia sú v prevádzke po celý rok, okrem zimných mesiacov, a krytá časť funguje celý rok. V starostlivo ošetrené prírodnej časti, ktorá má ojedinelú mikroklímu,

V krytej hale liečebného centra sa rozprestiera skupina bazénov, ktorá pozostáva z troch rôznych, samostatne fungujúcich bazénov. Zimná a letná prevádzka bazénov je meniteľný pomocou náplne liečivou a termálnou vodou.Zariadenie letných (nekrytých) zážitkových kúpeľov


Zážitkový bazén s termálnou vodou - prelivový, 28-32C °,

  • Atrakcie: 8 ks masážnych dýz, 3 ks vodný hríb, 8 ks perličkové lavice, 24 ks sediaci masáž s vodnými dýzami, 3 ks chrliče, 3 ks perličkový kúpeľ so spodnými dýzami, 12 ks škótske streky

Detský zážitkový bazén s termálnou vodou - prelivový, 28-30C °

  • Atrakcie: vodný ktoré, striekajúcou had, sklouzavka

Hydromasážny bazén s termálnou vodou

  • 8 ks hydromasážnych trysiek, prelivový, 34-36C °,

Zariadenie krytých zážitkových kúpeľov (v prevádzke celý rok)

Zážitkový bazén

  • S termálnou vodou 28-33C °, objem 468 m3, průlivový (krytá zážitková hala)
  • Atrakcie: 8 ks masážne trysky, 1 ks zrýchľovací kanál s vodným prúdom, 1 ks veľký vodný hríb, 6 ks masážne lehátka, 1 ks vodný prameň, 8 ks sediaci perličkový kúpeľ, 8 ks sediaci masáž s vodnými dýzami, 1 ks dvojitá masážna tryska krku, 1 ks chrlič, 3 ks perličkový kúpeľ so spodnými dýzami, 10 ks podvodné reflektory

Multifunkčný športový bazén s rozlohou 400 m2, vhodný na plávanie, cvičenie vo vode a vodný aerobik, ktorý sa so zabudovanými vodnými tryskami (16 ks) a 3-mi tryskami na dne môže premeniť na perličkový bazén, a tým slúžiť aj ako oddychový bazén.

Detský oddychový bazén

  • Atrakcie: mini tobogán, vodné hríbik, mini vodopád, preklopný vedro

Tobogán "Čierna diera" so sveteľnými efektami. Tobogan je celý uzavretý, respektíve začína i končí uzavretou časťou.

Fínska, aromatická a svetelno-terapeutická sauna, parná kabína

Termálne kúpalisko

Prírodné termálne kúpalisko je v prevádzke od 1. mája do 30. septembra. Na termálnom kúpalisku, vytvorenom na 10 hektárovej pekne a starostlivo upravenej ploche, si všetky vekové skupiny môžu nájsť sebe vyhovujúci bazén, počnúc liečivým sediacim bazénom přez termálne bazény s kolujúce vodou a detský bazén, až po bazén s vlnobitím.
205 €
350 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
205 €
350 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
37
57
Práve prezerá 36 ľudí
55
Práve prezerá 38 ľudí