Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyskúšajte novinku Vitamilk a vyrobte si vlastné rastlinné mlieko, pyré, smoothie i polievky. Prístroj s funkciami pre zdravý životný štýl.

Pure nature
0 / 5
9
Popis ponuky

Vitamilk je automatický výrobník rastlinného mlieka, ktorý sa stane vašim každodenným kamarátom plným zdravých jedál... Je ideálny pre alergikov na mliečne bielkoviny a ľudí s intoleranciou na laktózu. Majú ho v obľube aj ľudia, ktorí sa venujú zdravému životnému štýlu.

Za pomoci Vitamilku si môžete vyrobiť rastlinné alebo cereálne mlieko v pohodlí domova rýchlo a lacno. Výrobník dokáže naraz vyrobiť 1,3 l mlieka a výroba mlieka vo Vitamilku vás vyjde omnoho lacnejšie, ako keby ste si rastlinné mlieko kupovali v obchode.

Navyše si môžete byť 100 % istý, čo mlieko obsahuje. Takto ho budete mať po ruke vždy čerstvé a bez konzervačných látok a iných prídavkov.

Obsluha výrobníka je veľmi jednoduchá. Rozhodnete sa, ktoré mlieko si želáte, vložíte ingrediencie, zvolíte správny program a mlieko máte hotové približne za 20 minút.

Mlieko si potom scedíte cez sitko, ktoré je súčasťou balenia, počkáte, kým vychladne, a môžete si ho vychutnávať. Chutí skvelo aj za tepla. Mlieko si môžete osladiť medom, osoliť, prípadne dochutiť škoricou alebo iným korením.

Rovnako sa postupuje pri ďalších funkciách

Napríklad funkcia sekania ovocia – smoothies. Do výrobníka vložíte ovocie (olúpané, nakrájané, bez kôstky) - napríklad banán, zalejete mliekom, povedzme mandľovým, pridáte podľa potreby med, vanilku, alebo iné korenie. Fantázii sa medze nekladú. Následne yberiete program a približne za 2 minúty máte hotové perfektné banánovo-vanilkové smoothie z mandľového mlieka! Je naozaj výborné k raňajkám.

  • Nutričná pasta: Pre výrobu výživnej nutričnej pasty/kaše (pyré-nátierky) z bôbov alebo z ryže atď.
  • Kukuričný džús: Pre výrobu lahodnej kukuričnej šťavy.
  • Ovsená kaša/polievky: Pre výrobu ovsenej kaše - porridge, pyré, hustých nápojov s využitím ryže, prosa, ako aj na výrobu polievok z mrkvy, cibule, paradajok atď.
  • Sekanie ovocia: Iba funkcia sekania, bez zohrievania. Ideálne pre výrobu šťavy z ovocia – smoothies alebo pri pridávaní ďalších ingrediencií do mixu s už hotovým sójovým mliekom – slúži ako funkcia zamiešania.
  • Suché bôby: Pre výrobu rastlinného mlieka zo suchých bôbov.
  • Predmočené bôby: Pre výrobu rastlinného mlieka z bôbov, ktoré už boli vopred namočené.
  • Obilninové mlieko: Pre použitie s akýmikoľvek inými bôbmi, ako sú sójové bôby. Pre použitie pre výrobu obilninového mlieka.
  • Mungo/fazuľa: Pre použitie mungo fazule alebo inej fazule (napríklad z červenej).

99 €
109 €

Kúpené
42x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
109 €

Kúpené
42x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

76
13
60
40