Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nechajte sa zlákať horúcim chorvátskym slnkom. Dovolenka v komfortnom Hoteli Jadran*** priamo pri pláži s polpenziou na ostrove Krk.

22
Popis ponuky

Horúce chorvátske slnko láka každý rok mnoho turistov túžiacich po oddychu. Práve preto sa oplatí vybrať si čo najskôr to správne miesto, kde si môžete užiť pokojnú dovolenku a zároveň byť blízko najrôznejších atrakcií. Takýmto miestom môže byť práve pre vás hotel Jadran, nachádzajúci sa v južnej časti ostrova Krk, v malebnom prístavnom mestečku Njivice. Bezprostredná blízkosť pláže, belasé more kam až oko dovidí a vynikajúca stredozemská kuchyňa predstavujú rozkoš pre každý jeden z vašich zmyslov!

Vychutnajte si šálku vynikajúcej kávy pri výdatných raňajkách a nabite sa energiou do celého dňa. Počas neho sa nechajte zlákať chuťami lokálnej stredomorskej kuchyne a tiež typickou chuťou vynikajúceho domáceho vína. A pokiaľ zatúžite po aktívnom oddychu, máte na výber tenis, minigolf a mnoho ďalších možností pohybu na čerstvom vzduchu. Nezabudnite ani na staré, čarovné mestečká na ostrove, ako aj na celom pobreží a vydajte sa objavovať nové zákutia.
63 €
81 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
63 €
81 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53