Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt s polpenziou v hoteli Barbara Piran Beach Hotel & SPA so súkromnou plážou.

31
Popis ponuky

Dovolenkujte túto sezónu v najkrajšom meste slovinskej riviéry, v stredovekom Pirane! Užite si najpríťažlivejšie mestečko v celej krajine, ktoré má prezývku „slovinské Benátky”. Zavítajte do mesta, kde majú autá vjazd zakázaný, kde sa môžete nerušene prechádzať po historickom centre mesta a spoznávať jeho krásy. Čaká na vás námestie Tartinijev trg, honosné domy v štýle benátskej gotiky, kostol sv. Juraja s vežou, ktorá vám pripomenie tú z benátskej katedrály sv. Marka. Užite si mesto mnohých kultúr, kde pri pohľade ponad tyrkysovú hladinu more v pravo uvidíte Taliansko, v ľavo Chorvátsko a oproti vám, niekde za horizontom sa ukrývajú Benátky. Neváhajte a vyberte sa spoznať toto zaujímavé mesto a túlajte sa jeho úzkymi starobylými uličkami!

Barbara Piran Beach Hotel & SPA nájdete priamo na jednej z najčistejších pláži Jadranského mora, v pokojnej a zelenej časti slovinského pobrežia. Čakajú na vás komfortné izby s výhľadom na more či na jazero, príjemnou prechádzkou sa dostanete na pláž Bele skale a výlet si môžete zorganizovať aj do národného parku Strunjan, vzdialeného necelé 4 km. Na svoje si tak príde skutočne každý – tí, ktorí túžia po sladkom ničnerobení, všetci milovníci turistiky i histórie a potešia sa aj vyznávači potápania a podmorského sveta. A sladkú bodku si môžete dopriať v hotelovom wellness centre v saune alebo pri masáži.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
90 €
130 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
130 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
25
26
53