Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte jednu z najstarších soľných baní na svete a spoznajte historické mesto Krakov. Pobyt v hoteli Galicja*** s polpenziou a saunou.

55
Popis ponuky

Prežite 3 dni v príjemnej atmosfére hotela Galicja*** nachádzajúceho sa v tesnom susedstve historickej soľnej bane a len 10 km od historického centra Krakova. Vysoký štandard spolu s výhodami rodinného hotela umocnia jedinečný pocit z vašej dovolenky v "soľnom mestečku" Wieliczka.

Hotel je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá príjemný relax. Svojou výbornou lokalitou je ideálnym nielen pre turistov navštevujúcich Krakov, ale aj pre objavovanie všetkých zaujímavostí, ktoré toto jedinečné miesto ponúka. Zamilujete si jeho dokonalé umiestnenie a blízkosť mnohých zaujímavostí, akou je napríklad soľná baňa Wieliczka.

Hotel ponúka 20komfortne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, TV-SAT, pripojením na internet zdarma a minibarom.

Hotel ponúka aj služby reštaurácie Solna Grota (Soľná jaskyňa), kde si môžete pochutnať na kulinárskych špecialitách miestnej kuchyne i tradičných poľských jedlách. V letných mesiacoch môžete využiť aj záhradu reštaurácie a hotelový altánok.

V klimatizovanej reštaurácii Solna Grota je badateľný aj nádych galérie, v ktorej môžete obdivovať maľby vytvorené miestnymi umelcami.

Okrem toho hotel ponúka svojim hosťom príjemnú saunu, požičovňu bicyklov, shop, biliard, počítač s prístupom na internet, knižnicu a ďalšie služby na vyžiadanie.

Zároveň hotel sprostredkúva návštevy niektorých miestnych zaujímavostí ako Osvienčim, Wadowice a podobne. Ďalej vám môžu zabezpečiť vstupenky do divadla, kina, múzea, ako aj prehliadku Soľnej bane Wieliczka a môžu vám sprostredkovať sprievodcu po Krakove.
87 €
193 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
87 €
193 €

Kúpené
27x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

30
46
50
37