Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálny golfový kurz. Je to životný štýl, ktorý zahŕňa etiketu, precíznosť, ale aj vzťah k pohybu a prírode.

42
Popis ponuky

Viete, čo je to fairway, rough, pat, par...? Spoločným menovateľom pre tieto termíny je golf. Škótska hra pôvodne pre elity, no čoraz rozšírenejšia medzi všetkými ľuďmi. S touto zľavou sa naučíte základy hry, etikety i terminológie golfu.

Mali by sme si všetci byť vedomí unikátnych vlastností golfu, ktorý je ideálnym športom pre seniorov. Dalo by sa uviesť mnoho argumentov z odboru ortopédie, gerontológie, psychológie, sociológie a ďalších. Jednoducho golf je jednou z ciest nielen k dôstojnému starnutiu, ale aj cestou k predĺženiu života.

Čo je zelená karta?

Potvrdenie o spôsobilosti ku golfovej hre (príp. Zelená karta) slúži ako vysvedčenie od golfových trénerov alebo cvičiteľov na hru na golfovom ihrisku. Držiteľ by mal vedieť základné golfové údery, pravidlá golfu, ale najmä ako sa má správať na ihrisku. S týmto potvrdením budete mať možnosť hrať na väčšine ihrísk.

Golfový areál Welten Golf Club sa nachádza 23 km južne od Bratislavy. Ihrisko bolo dokončené v roku 2007 odkedy ponúka svojim návštevníkom najvyšší možný štandard služieb. 18-jamkové majstrovské ihrisko (par 72, celková dĺžka 6100 m) je bohaté na pieskové bankre, čo ho robí veľmi zaujímavým pre všetky kategórie hráčov bez ohľadu na úroveň hendikepu.

Golfová verejnosť tu nájde aj 3-jamkovú akadémiu, ideálne miesto pre začínajúcich golfistov, ktoré ponúka možnosť tréningu aj bez vlastníctva zelenej karty. Tréningová zóna zahŕňa takisto dva chippovacie a dva puttovacie greeny ako aj 300 m dlhý modelovaný driving range so siedmimi target greenmi. Slovenskou raritou je dozaista nočné osvetlenie driving range, ktoré spraví aj váš tréning atraktívnejším. V prípade nepriaznivého počasia môžu hráči využívať krytú časť odpaľovacej plochy. Toto všetko sa nachádza v okolí zrekonštruovaného kaštieľa, v ktorom sa nachádza reštaurácia, hotel a taktiež klubová miestnosť GCW.

Karol Balna

Diplomovaný tréner - FTVŠ UK Bratislava (1986)

Plne kvalifikovaný Golf Professional - FTVS UK Praha a FIVE STAR GOLF ACADEMY Praha ( 2007 )

PGA Head Golf Professional - titul udelený vzdelávacou sekciou PGA of Czech Republic (2012)

Certifikovaný tréner výukového programu SNAG (2012)

25 rokov ako profesiálny tréner tenisu (Sliač, Zvolen, NHKG Ostrava, RH Praha, MTV Bamberg, Kesthély) a 14 rokov ako tréner golfu, profesionál, člen PGA od roku 2004

Vybudovanie vlastného Indor Golf Centra v hoteli IMPERIAL v Ostrave a jeho prevádzka (1999-2000)

Spoluúčasť pri vybudovaní a prevádzkovanie prvej golf. haly v Bratislave-Ružinov (zima 2003/04)

Verejná pochvala na výročnej schôdzi PGA of Czech republic od pána Petra Němca, riaditeľa výuky

FIVE STAR GOLF ACADEMY za najlepšiu záverečnú prácu (2008)

Iniciátor a spolutvorca slovenskej a českej verzie Pravidiel golfu - Rýchleho sprievodcu pre použitie na ihrisku.

Založenie JUNIOR GOLF ACADEMY by Karol Balna (2012)

Referencie:

Viac informácií nájdete aj na: www.golfczech.cz
190 €
329 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
190 €
329 €

Kúpené
18x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
63
50
64