Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Preskúmajte čarovné uličky či krásne upravené parky v mestečku Lienz v slnečnom Tirolsku. Pobyt s polpenziou v penzióne Alpengasthof Bidner.

25
Popis ponuky

Alpengasthof Bidner sa nachádza v pokojnej časti na okraji mesta Lienz vo výške 1800 m n. m. Ide o útulný penzión s kapacitou 60 lôžok, ktorý ponúka ubytovanie v pohodlných izbách s vlastnou vaňou alebo sprchou, WC a TV so satelitným príjmom. Všetky izby sú nefajčiarske.

Užite si krásne letné počasie na horskom vzduchu počas prechádzok po chodníčkoch až do nadmorskej výšky 3000 m. Ak máte radi vodný relax, okúpať sa môžete v prírodnom jazere Tristacher See. Nájdete tu tiež najväčšiu horskú lúku vo východnom Tirolsku s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Počas pobytu v penzióne si okrem pohodlia izieb môžete vychutnávať aj slnečné lúče priamo na terase, kde si doprajete aj niektorú z miestnych kulinárskych špecialít. Pestrá ponuka zahŕňa tradičné domáce jedlo, domáce koláče a ďalšie pochúťky priamo z farmy!

Tí najmenší hostia sa potešia detskému ihrisku či veľkej lúke pri hostinci.

Východné Tirolsko patrí k regiónom, v ktorých bežne stretnete ľudí oblečených v krojoch. Vidiecke oblečenie sa teší obľube na zábavách, festivaloch, svadbách, ale aj len tak vo všednú nedeľu. Všade naokolo cítiť hrdosť na domáce produkty – od dreva a kameňov na stavbu až po potraviny, mliečne produkty či vína, ktoré sa objavujú na bohato prestretých stoloch.
375 €
500 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
375 €
500 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
31
28
36