Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Online kurz angličtiny - Travel English v sebe zahŕňa najčastejšie vety, slovíčka a frázy využívané pri cestovaní.

95
Popis ponuky

Ide leto a chystáte sa cestovať do zahraničia? Kurz Travel English v sebe zahŕňa najčastejšie vety, slovíčka a frázy využívané pri cestovaní. Cestujte bez stresu a dohovorte sa s ľahkosťou. Krásnu dovolenku!

Inovatívna on-line platformu na výučbu anglického jazyka, ktorá vám umožní naučiť sa po anglicky rýchlo a efektívne.

Spolu s kurzom Travel English získate aj:

 • overenú metódu výučby, ktorá vám umožní zlepšiť svoje jazykové znalosti v čase a mieste, ktoré si vyberiete
 • učebné materiály, ktoré ponúkajú praktické poznatky o type angličtiny, ktoré sú užitočné pri cestovaní
 • rozhovory a cvičenia pripravené s pomocou viacerých zástupcov cestovného ruchu

Výber kurzu Travel English znamená, že sa naučíte rozprávať hlavne v oblasti jazyka, s ktorými sa stretnete v bežnej komunikácii. Vďaka tomu sa učíte efektívnejšie a kurz trvá menej času.

Vďaka množstvu cvičení a konverzácii budete vedieť plynule komunikovať bežným jazykom a ani opýtať sa na cestu vám nebude robiť problém.

Pobyt v hoteli

Zistite, ako si vybrať ten najlepší hotel, aké typy izieb sú v ponuke a ktorá naj reštaurácia sa nachádza v okolí hotela. Určite nevynechajte sekciu "Staying in a hotel".

Cestovanie lietadlom

Chcete mať prehľad o svojom lete, bez obáv si vypýtať od letušky pomarančový džús či nebodaj zistiť či sa vaša batožina nestratila? Ak áno, určite si prejdite časť "Air Travel".

Cestovanie autobusom a vlakom

Všetky odchody a príchody na železnici či autobusovej stanici vo veľkom meste môžu byť pre každého, kto nehovorí po anglicky, mierne na prášky. Použitie jazyka vám pomôže nielen nájsť správne spojenie, ale aj správne nástupište či zastávku.

Prechádzanie do reštaurácie

Výber reštaurácie, rezervovanie stola, odporúčanie jedál - s kurzom Travel English je jednoduchý. Komunikujte s čašníkom bez problémov.

Navštívte zaujímavé miesta

Mnoho zaujímavých miest sa vôbec nemusí nachádzať vo vašom miestnom sprievodcovi. Vďaka kurzu si môžete byť istí, že sa nebude báť spýtať miestnych, čo by ste mali určite navštíviť.

Núdzové situácie

Už ste sa niekedy ocitli v situácii, keď potrebujete kontaktovať políciu alebo záchrannú službu v zhone? Vďaka kurzu Travel English môžete rýchlo získať pomoc pri takýchto príležitostiach.

 • naučíte sa ľahko nájsť ubytovanie
 • nestratiť sa na letisku či na vlakovej alebo autobusovej stanici
 • cítiť sa v pohode v každej reštaurácii alebo pube v anglickom jazyku
 • preskúmate nové miesta a spoznáte nových ľudí bez obáv, že robíte chyby a neviete správne komunikovať
 • naučiť sa, ako kontaktovať a hovoriť s políciou, lekármi a iným personálom v núdzových situáciách

Domáca výučba navyše nie je len pohodlnou, ale aj výhodnejšou alternatívou. V klasickej škole musíte zaplatiť za miestnosť, učebný materiál ak tomu sa pridávajú náklady na cestovné. V prípade jazykového kurzu on-line vám tieto náklady nevzniknú a preto sa kurz aj viac oplatí. Zaplatíte iba za kvalitu.

Nedostatok času je jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia prestanú chodiť na angličtinu. Ak však budete využívať on-line platformu, nemusíte sa trápiť, či sa na kurze objavíte včas a ani sa nebudete musieť ničoho vzdať. Iba vy sami sa rozhodnete, či a kedy máte chuť učiť sa tak, aby vám vyučovanie nenarušilo žiadnu z vašich aktivít.

Jednoduchá obsluha a efektívnejšia výučba - jediný klik myšou postačí k tomu, aby ste si vypočuli materiál na čítanie alebo aby ste si precvičili tvorenie dialógov. Inteligentnejšia výuková platforma sa prispôsobí vašej jazykovej úrovni a poskytne vám učebné materiály, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a schopnostiam. Okrem toho vám tento prepracovaný systém umožní zopakovať si tie časti výučby, ktoré vám spôsobovali najväčšie problémy.

Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky kurzov:

 • 1 mesačný kurz
 • 3 mesačný kurz
 • 6 mesačný kurz
 • 12 mesačný kurz

Študent získa medzinárodný jazykový certifikát od Cambridge Academy, ktorý je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem ako sú: BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.
8,99 €
199 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
8,99 €
199 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 42 ľudí
17
Práve prezerá 41 ľudí
65
13