Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Testovanie potravinových intolerancií, potravinovú alergiu má 45 % ľudí na svete a väčšina z nich o tom ani nevie. Testujeme bez vekového obmedzenia.

BiO Optimus
5 / 5
56
Popis ponuky

Kedy je potrebné sa zamyslieť nad potravinovou intoleranciou? Ak sú prítomné príznaky ako: zápcha, problém schudnúť, únava v určitých fázach dňa, hnačky, nadúvanie, prekyslenie organizmu, zmeny na pokožke, časté bolenie hlavy, chronická nádcha, depresia, chronické ochorenia rôzneho typu... Testovanie prebieha neinvazívnou biorezonančnou metódou a je vhodné aj pre deti.

Potravinová intolerancia (neznášanlivosť alebo precitlivenosť) - nie je alergia v pravom zmysle slova. Nie je jednoduché ju rozoznať, pretože reakcia na potravinu je oneskorená – prejavuje sa niekoľko hodín až dní neskôr, prípadne sa neprejaví priamo. Nastáva tzv. kumulačný efekt – človek sa stáva senzitívny na viacero druhov potravín, nakoľko tráviaci trakt už reaguje precitlivene takmer na všetko. Neskôr začne reagovať aj na pele alebo roztoče, prípadne iné vonkajšie vplyvy.

Potravinovú intoleranciu zriedka diagnostikujú lekári, mnohé testy klasickej medicíny ju nepreukážu, napriek tomu ju ľahko môžete mať. U ľudí s chronickými chorobami sa potravinové intolerancie vyskytujú takmer pravidelne.

Biorezonanciou je možné zistiť konkrétne, na ktoré potraviny je intolerancia a zároveň je možné pôsobiť na tráviaci trakt tak, aby sa zbavil neznášanlivosti na uvedenú potravinu.

Hlavné potraviny a substancie vyvolávajúce potravinovú intoleranciu:

  • Kravské mlieko a mliečne výrobky
  • Lepok, pšenica
  • Vajíčko – bielok, žĺtok
  • Bravčové mäso

Typické príznaky potravinovej intolerancie: nedostatočné trávenie, pocit nafúknutého brucha, plynatosť, brušné kŕče, zápcha, hnačky, črevné problémy a zároveň náchylnosť na alergie a chronické dýchacie problémy. Mnohí majú aj iné závažnejšie problémy, ale tie sú spojené s ďalšími ochoreniami.
19,90 €
45 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
19,90 €
45 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
34
79
58