Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prežite 3 dni v príjemnej atmosfére hotela Galicja*** nachádzajúceho pri soľnej bani Wieliczka a len 10 km od historického centra Krakova.

55
Popis ponuky

Prežite 3 dni v príjemnej atmosfére hotela Galicja*** nachádzajúceho sa v tesnom susedstve historickej soľnej bane a len 10 km od historického centra Krakova. Vysoký štandard spolu s výhodami rodinného hotela umocnia jedinečný pocit z vašej dovolenky v "soľnom mestečku" Wieliczka.

Hotel je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá príjemný relax. Svojou výbornou lokalitou je ideálnym nielen pre turistov navštevujúcich Krakov, ale aj pre objavovanie všetkých zaujímavostí, ktoré toto jedinečné miesto ponúka. Zamilujete si jeho dokonalé umiestnenie a blízkosť mnohých zaujímavostí, akou je napríklad soľná baňa Wieliczka.

Hotel ponúka 20komfortne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, TV-SAT, pripojením na internet zdarma a minibarom.

Hotel ponúka aj služby reštaurácie Solna Grota (Soľná jaskyňa), kde si môžete pochutnať na kulinárskych špecialitách miestnej kuchyne i tradičných poľských jedlách. V letných mesiacoch môžete využiť aj záhradu reštaurácie a hotelový altánok.

V klimatizovanej reštaurácii Solna Grota je badateľný aj nádych galérie, v ktorej môžete obdivovať maľby vytvorené miestnymi umelcami.

Okrem toho hotel ponúka svojim hosťom príjemnú saunu, požičovňu bicyklov, shop, biliard, počítač s prístupom na internet, knižnicu a ďalšie služby na vyžiadanie.

Zároveň hotel sprostredkúva návštevy niektorých miestnych zaujímavostí ako Osvienčim, Wadowice a podobne. Ďalej vám môžu zabezpečiť vstupenky do divadla, kina, múzea, ako aj prehliadku Soľnej bane Wieliczka a môžu vám sprostredkovať sprievodcu po Krakove.

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register.hotelvoucheronline.com
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na Boomer.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na Boomer.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: BOOMER.SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

87 €
193 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
87 €
193 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
Práve prezerá 36 ľudí
40
Práve prezerá 47 ľudí
32
Práve prezerá 51 ľudí
30
Práve prezerá 122 ľudí