Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

V estetickom salóne Ivett si vás do parády vezmú odborníci, ktorí si poradia nielen s úzkymi perami, ale aj s nadmerným potením.

45
Popis ponuky

Kyselina hyalurónova je základnou látkou prirodzene sa vyskytujúca v spojivových tkanivách človeka. Pre vysokú afinitu k vode má dokonalé hydratačné vlastnosti. A keďže tajomstvo zdravej pleti je v kombinácii vyváženej hydratácie pokožky a zdravej ochrannej bariéry kože, kyselina hyalurónová v súčasnosti patrí k najpoužívanejším materiálom na odstraňovanie vrások, doplnenie objemu tváre a hydratácie pokožky.

Pre použitie v estetike sa kyselina hyaluronová používaná v podobe gélu v injekciách. Preparáty sa líšia podľa veľkosti častíc gélu. To znamená, že pre korekciu hlbších vrások a výraznejších defektov sa aplikujú preparáty s väčšími časticami. Injekčnou ihlou alebo pre väčšiu bezpečnosť kanylou sa aplikuje kyselina hyalurónova priamo pod vrásku, čím sa vyplní defekt v podkoží a vráska sa zjemní alebo úplne vyhladí. Hĺbka injekcie závisí od lokality aplikácie a hĺbky vrásky.

Pri kyseline hyaluronovej značky Restylane nie je potrebný žiadny test citlivosti a nehrozí alergická reakcia. Restylane má nespočetné množstvo klinických štúdii s viac ako 15 miliónmi ošetrení po celom svete. Dôkazom je bezpečnosť a vynikajúce výsledky, ktoré vydržia 7 až 9 mesiacov.

Restylane má nespočetné množstvo /najviac spolu s Juvederm/ klinických štúdii s viac ako 15 miliónmi ošetrení všade vo svete. Dôkazom je bezpečnosť a vynikajúce výsledky. Kyselina hyaluronová v Restylane je non-animal, čo znamená, nie je potrebný žiadny test citlivosti a nehrozí alergická reakcia. Výsledok pretrváva 6-12 mesiacov.

Keďže je procedúra aplikovaná injekčne, ide o čiastočne bolestivý zákrok (najmä po ustúpení účinku anestetika). Klient môže pociťovať pnutie v perách, to však najviac do dvoch dní úplne odznie. Procedúru nie je možné absolvovať, ak máte herpes či iné kožné ochorenie v oblastí pier.

Výsledok je viditeľný ihneď, no často po aplikácií dôjde k opuchu. Preto skutočný efekt krásnych plných pier je dosiahnutý na 2. – 4. deň.

Keď príde náročný deň, máte o starosť menej. Až 90 %-né zmiernenie potenia vám prinesie pohodlie a zvýšenie sebavedomia.

  • dezinfekcia oblasti podpazušia
  • nanesenie anestetického krému (15 – 30 minút)
  • injekčná aplikácia 100 – 120 jednotiek botulotoxínu A značky Dysport do oblasti pravého aj ľavého podpazušia (spolu 200 – 240 jednotiek)
  • Trvanie služby: 40 minút
  • Neuromuskulárne ochorenia / myastenia gravis, Lambert-Eaton syndróm/
  • Aminoglykozidové antibiotiká
  • Lokálna infekcia miesta vpichu
  • Tehotnosť a dojčenie
  • Nájdete priamo na stránke poskytovateľa.

Estetický Salón Ivett bol otvorený v januári 2017 pod vedením skúsenej Mgr. Ivety Šujanovej, ktorá sa estetickým procedúram a premanentnému makeup-u venuje už viac ako 11 rokov.

Estetický Salón Ivett nájdete v Prievidzi na námestí Slobody, vedľa Farského kostola v budove Kocka. Vchod je zo strany ulice Matice slovenskej.
159 €
290 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
290 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
35
13