Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Hotel Adriatik***** so súkromnou plážou, iba 5 km od najstaršieho albánskeho mesta Durres.

40
Popis ponuky

Strávte tohtoročnú letnú dovolenku v netradičnej destinácii – v Albánsku! Pripravte sa na 5* luxus, súkromnú pláž a nezabudnuteľné zážitky. Vyberte sa do mesta Durres, vzdialeného necelých 39 km od hlavného mesta Tirana a spoznajte ešte „nepobozkanú” turistickú destináciu. Čaká na vás najstaršie albánske mesto, kde sa môžete vydať za spoznávaním jeho dávnej histórie. Archeologické múzeum, Byzanstké fórum vybudované medzi 5. a 7. storočím, mestské hradby, amfiteáter, ktorý je jedným z najväčších na Balkáne, Rímske termálne kúpele…. Nudiť sa na tomto mieste určite nebude.

A 5* komfort si určite doprajte v hoteli Adriatik, vzdialenom od centra Durres iba 5 km. Tešte sa na pohodlie, izby aj s výhľadom na more, tradičné špeciality vynikajúcej albánskej kuchyne, vonkajšie bazény s tobogánmi, oddych a relax v saune, či na tenisovom kurte, ale najmä na súkromnú pláž! Tá je od hotela vzdialená iba pár krokov a pokojne tu môžete leňošiť na ležadlách a vychutnávať si nielen ten slnečný kúpeľ. Neváhajte a vyskúšajte!Záloha 30% - dôležité upozornenie!


Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
91 €
152 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
91 €
152 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
60
Práve prezerá 42 ľudí
55
Práve prezerá 39 ľudí
27
Práve prezerá 40 ľudí