Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pozrite si Bratislavu a okolie z inej perspektívy. Plavba dennou či večernou Bratislavou, 6–12 osôb.

42
Popis ponuky

Loď je vhodná pre 12 ľudí + kapitán. Každý človek má pohodlné miesto na sedenie. Okrem sedenia sú na lodi aj dve ležadlá, na ktorých sa môžete počas plavby opaľovať. K dispozícii sú aj dva stolíky pre občerstvenie (možné zakúpiť samostatne) a odkladací priestor pre poháre, ktorý je integrovaný priamo v sedačkách. Na lodi je aj rádio s možnosťou pustenia si vlastnej hudby cez usb vstup. Loď má aj dve protislnečné striešky pre prípad, že by ste nechceli byť vystavení priamemu slnku. Veľkou výhodou je rovná paluba, ktorá je vhodná aj pre ľudí, čo majú ťažkosti s pohybom. Počas plavby sa môžu ľudia voľne pohybovať po palube.

Deti sa môžu rovnako, ako dospelí, zúčastniť plavby. Plavbu odporúčame pre deti od 3 rokov, avšak je to na uvážení rodičov. V prípade, že ich vezmete so sebou, je potrebné to nahlásiť vopred. Pre deti a neplavcov platí jediná podmienka, ktorou je, že počas plavby musia mať na sebe záchrannú vestu. Tú zabezpečuje priamo poskytovateľ.

V prípade 1-hodinovej plavby sa ide bez prestávky, v prípade 5- alebo 6-hodinovej plavby je naplánované aj státie v trvaní 1,5-2 hodiny. To však záleží od stavu hladiny, ktorá ovplyvňuje rýchlosť plavby. Prestávku môžete stráviť individuálne. Či už kúpaním v bazéne (plavba BA-Čuňovo), ktoré je zahrnuté v cene, alebo zorganizovaním grilovačky v Čuňove na pláži (zabezpečuje poskytovateľ), slnením sa na pláži Dunaja alebo príjemnou prechádzkou okolitou prírodou.

V cene plavby je zahrnutá 1 fľaša sektu a 1 fľaša nealkoholického nápoja. Na palube lode nie je možné kvôli bezpečnosti konzumovať tvrdý alkohol, povolené je iba víno alebo pivo. Po dohode je možné priniesť si vlastné občerstvenie, avšak väčšina posádok nechá túto starosť na poskytovateľa, ktorý zabezpečuje plavbu aj po tejto stránke. V ponuke sú nasledovné chuťovky:

Misa Party (2 kg)

zemiakový majonézový šalát, 6 x henry vajce, bravčová šunka, eidam, údená krkovička, malokarpatská saláma, saláma ščipák, encián, zelenina

Cena: 41,00 €

Misa Grill Party (2,5 kg)

marinované kuracie stehná 6 ks, kuracie krídla 6 ks, zemiakový šalát (majonézový alebo nemajonézový), zeleninová príloha

Cena: 49,00 €

Misa Cheese (2 kg)

eidam, údený oštiepok, encián, niva, maslo, zelenina, ovocie na dozdobenie

Cena: 41,00 €

Misa Vegetariana ovocná (2 kg)

krájané a pekne aranžované ovocie v mise

Cena: 39,00 €

Chlebíčky – rôzne druhy (80 g)

Cena: 1,9 €/kus

V občerstvení nie je zahrnutý príplatok 5 € za dovoz priamo na loď.
74,90 €
130 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
74,90 €
130 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 40 ľudí
13
Práve prezerá 126 ľudí
65