Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fantastická hodinová vyhliadková jazda „Až na hrad!“ Prešporáčikom-Oldtimerom®.

FLORA TOUR
0 / 5
25
Popis ponuky

Na kolesách vyhliadkového autíčka Prešporáčika sa preveziete bratislavskou históriou v plnej paráde. Počas hodinovej vyhliadkovej jazdy vám okrem historických faktov na palube predstavia aj celú hŕbu zaujímavých príbehov ukrytých v uliciach mesta. Nech sa páči, nastúpte a užite si štýlovú jazdu.

Hodinová vyhliadková jazda „Až na hrad,“ na ktorej si do sýta vychutnáte bratislavské pamiatky, začína pri historickej budove Slovenského národného divadla.

Priamo tu vás bude čakať červené vyhliadkové vozidlo – Prešporáčik, ktoré svoj názov odvodzuje od staršieho pomenovania Bratislavy.

Neprehliadnuteľný dizajn historického autíčka z neho robí obľúbenú atrakciu a jeden zo symbolov mesta. Vďaka zaťahovacej priehľadnej streche ho môžete využiť za každého počasia. V horúcich letných dňoch, v zime či v daždi – Prešporáčik je vždy pripravený!

Počas prehliadky vás očaria také pamiatky, ako historická budova Slovenského národného divadla, koncertná sála Reduta, korunovačná katedrála sv. Martina, budova Starej tržnice, Kostol a kláštor milosrdných bratov, Kostol Najsvätejšej Trojice a mnohé ďalšie.

Zavŕšením našej trasy bude návšteva azda najznámejšieho bratislavského monumentu – Bratislavského hradu, odkiaľ si budete môcť užiť slávny Pressburg aj zhora. Nakoniec sa vrátite na počiatočné miesto – pred historickú budovu Slovenského národného divadla, ktorá je ideálnym miestom na ďalšie potulky po Bratislave.

Nasadnite na Prešporáčik a nechajte sa uniesť históriou!
7,49 €
10 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
7,49 €
10 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

17
Práve prezerá 38 ľudí
60
23
Práve prezerá 38 ľudí
47
Práve prezerá 42 ľudí