Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ošetrenie pleti prelomovou technológiou OxyGeneo. Procedúra dosahujúca vynikajúce výsledky v starostlivosti o starnúcu pokožku.

22
Popis ponuky

ClaMon beauty clinic vás privíta v modernom kozmetickom, vlasovom a laserovom centre. Ponúka vám širokú škálu služieb starostlivosti o pleť i telo.

Centrum poskytuje služby od roku 2011, kedy si jeho majiteľky splnili sen - vytvoriť komplexné centrum, ktoré by pomáhalo svojim klientom cítiť sa vo svojom tele komfortne a príjemne. Postupne portfólio služieb rozšírili o kvalitné procedúry aj profesionálny personál. V prístupe k zákazníkom cítiť osobný záujem a cieľ sprostredkovať najlepšie služby.

bola navrhnutá pre prácu so špeciálne vyvinutými prípravkami bohatými na živiny pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Kapsula a gél pracujú spoločne. Kapsula je šumivá tableta, ktorá sa skladá z bikarbonátu sodného a kyseliny citrónovej. Pollogen gély obsahujú prírodné aktívne zložky. K účinku dochádza, keď kapsula a na živiny bohaté gély spolu reagujú a generujú na povrchu kože bublinky CO2.

Tripolárna rádiofrekvencia – na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvečná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok. Ošetrenie prístrojom využíva tripolárnu energiu, je úplne bezbolestný a výsledky sú viditeľné hneď pri prvom ošetrení. TriPollar využíva rádiofrekvenčnú energiu k vyvolaniu regenerácie kolagénu a elastinu vdermis. Výsledkom je:

  • Hladšia a pevnejšia pokožka
  • Redukcia jemných liniek a vrások
  • Vylepšenie kožnej štruktúry

OxyGeneo+ - 3 zákroky v 1 ošetrení (exfoliácia, infúzia, okysličenie). OxyGeneo exfoliáciou odstraňuje odumreté bunky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. Pomocou exkluzívnej kapsule OxyGeneo čistí pleť, a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. OxyGeneo zároveň vyrodukuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanie oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Masáž – zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.

Ošetrenie trvá cca 60 min, je príjemné, relaxačné, klientky sú ním nadšené, odchádzajú z neho ako znovuzrodené a navyše ihneď sa môžu zaradiť do bežného života. Účinky sú viditeľné ihneď po prvom zákroku, pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame absolvovať kúru OxyGeneo+ 6-krát, a to raz za 10 dní, následne raz za mesiac.

PRÍPRAVKY NA OŠETRENIE

NeoBrightTM
je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácii. Gél NeoBright ™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sa dokonale vstrebávajú.

Kyselina azaleová (pigmentácie) je známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožnej hyperpigmentácie. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.

Kyselina kojová (zosvetlenie kože) je prirodzene vyskytujúca sa látka produkovaná hubami, ktorá potláča tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azeleovou dochádza k synergickému zosvetlujúcemu a bieliacemu účinku.

Retinol (Anti-Aging) derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

NeoRevineTM úplne nanovo definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevine ™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Kyselina hyalurónová (redukcia vrások) prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožné hydratáciu. Pri starnutí sa schopnosť ľudského tela na výrobu kyseliny hyalurónovej znižuje. To má za následok tenkú, suchú a vráskavú pleť.

Peptidy (obnova pleti) sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.

Retinol (obnova kolagénu) derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.

Cieľom ClaMon beauty clinic je získavať spokojné zákazníčky, ktoré sa budú pravidelne a radi vracať. Môžete sa tešiť na príjemné prostredie, osobný prístup a hlavne diskrétnosť. Odborne vyškolený personál vám poradí s akýmikoľvek problémami či zmenou vizáže. Pre klientov tvoria rôzne balíčky služieb cenovo výhodnejšie ako cenník. Priebežne vytvárajú celé rady zaujímavých akčných ponúk a dlhodobých zliav na určité zákroky alebo procedúry.

www.clamon.sk
54,90 €
70 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
54,90 €
70 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
58
79
60