Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zahrajte sa s množstvom kociek LEGO® v Legovni Poprad. Jednorazový 2-hodinový vstup pre 1 dieťa.

49
Popis ponuky

Hľadáte program pre svoje deti? Priveďte ich do Legovne. Program Laboratórium s kockami LEGO® je určený deťom, ktoré sa chcú prísť zahrať, postaviť si model a zároveň sa zabaviť. A ak im niečo nepôjde, naši lektori ho radi usmernia.

Program Voľná hra s kockami LEGO® je určený deťom, ktoré sa chcú prísť s kockami LEGO® zahrať len tak, postaviť si model podľa vlastnej fantázie, bez modelového plánu. A ak si s niečím nebudú vedieť poradiť, lektori ich radi usmernia. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť, prečítať časopis alebo zbehnúť na stretnutie s priateľmi. V kreatívnom centre vaše deti nielenže zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov, ale zároveň si zdokonalia svoje technické zručnosti.

  • Deti si môžu vybrať z množstva modelov LEGO® Duplo, Friends, Architecture, Classic, Creator, City, Technic a postaviť si ich
  • Program voľná hra s kockami LEGO je otvorený pre kohokoľvek
  • V príjemných priestoroch nového Centra kreatívneho vzdelávania Brick by Brick v Poprade s kaviarňou pre rodičov

Žiadna suchá škola ani obyčajné detské ihrisko. Prvé kreatívne centrum na východe Slovenska zamerané na vzdelávanie STEM (Science, Technics, Engineering, Maths).

Centrum bolo pripravené podľa najnovších trendov a poznatkov v oblasti vzdelávania. Triedy sú prispôsobené požiadavkám detí a zároveň nezabudli ani na zónu pre rodičov. K dispozícii majú všetky učebné materiály na to, aby deti vtiahli do diania a dokázali im sprostredkovať učenie cez jedinečný zážitok.
2,99 €
5,90 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
2,99 €
5,90 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

56
34
25
47