Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Leto plné zážitkov v top alpskom stredisku Bad Gastein v Salzbursku v 3* hoteli s raňajkami.

53
Popis ponuky

Pre svoju krásu si Bad Gastein už v minulosti obľúbili cisári a králi z celého sveta, ale aj v súčastnosti je vyhľadávaným miestom svetoznámych celebrít ako Nicolas Cage, Bono Vox a mnoho ďalších. Teraz si aj vy môžete užiť relax v hoteli Helenenburg, tak ako si aj známa rakúska cisárovná Sissi so svojím manželom Francom Jozefom pravidelne vychutnávali bohaté raňajky s výhľadom na krásnu alpskú scenériu.

Hotel sa vyznačuje výhodnou polohou, krásnym výhľadom na Gasteinské údolie a dychvyrážajúce pohoria každého jeho kúta či balkóna.

Svetovo jedinečné sú aj Gasteiner Heilstollen, liečivé kúpele v podzemných štôlňach, v útrobách alpských kopcov, ktoré napomáhajú aj zlepšeniu imunitného systému. Oblasť Bad Gastein si zaručene zamilujete, predstavuje čarovné prostredie s liečivými účinkami.

Hotel Helenenburg*** leží v nadmorskej výške 1100 m.n.m. a ponúka výborné podmienky letnej či zimnej dovolenky v jednom z najkrajších turistických a lyžiarskych stredísk Rakúska a je ideálnym miestom pobytu pre rodiny s deťmi.

Ďalšou výhodou hotela Helenenburg*** je prírodná, zľahka mineralizovaná radónová voda, ktorej teplota je 44 - 47°C. Radónová voda priaznivo pôsobí pri liečení ochorení pohybového ústrojenstva, poškodeniach krvného obehu a imunity kože. V hoteli príjemne prekvapí slovensky hovoriaci personál, ktorý vám ochotne poradí a pomôže počas celého pobytu.

K hotelu priamo vedie zjazd lyžiarskej trate. V dostupnosti do 10 minút autom, alebo autobusom sa nachádza 5 lyžiarskych stredísk, množstvo bežkárskych tratí, turistických chodníkov, wellness centrum, liečivé termálne kúpele a 18-jamkové golfové ihrisko.

Návštevníci môžu využiť saunu, fitness, radónové procedúry priamo v hoteli, alebo 600 m od hotela úžasné termálne kúpele Felsentherme so saunovým svetom, s relaxáciou a dokonalým odpočinkom. Len 7 km od hotela nájdete inšpiráciu v kúpeľoch Alpen Therme Gastein, ktoré ponúkajú rozmanité rekreačné zážitky pre rodičov a deti, ako napr. plavecký svet pre celú rodinu, projekciu detských filmov pre najmenších vo vodnom kine, detský bazén, detské ihrisko a program pre deti počas celého leta.

 • 10 minút pešo sa nachádza centrum Bad Gastein
 • 8 minút pešo alebo skibusom nástup na lanovkovú dráhu, ktorá vás vyvezie až do výšky 2300 m.n.m.
 • Gasteiner Heilstollen liečivé kúpele v podzemných štôlňach v útrobách alpských kopcov, podporujúce imunitný systém
 • Termálne kúpele Felsentherme len 600 m od hotela
 • Kúpele Alpen Therme Gastein len 7 km zamerané na rodiny s deťmi
 • Grosslocknerstrasse svetoznáma vysohorská cesta autom až 2650 m.n.m. po úpätí najvyššej hory Rakúska Grosslockner
 • Benátky 3 hod. cesty autom
 • Lichtensteinklamm - jedna z najkrajších úžin v Alpách s nádhernými vodopádmi
 • Werfen - najväčšia ľadová jaskyňa na svete
 • Salzwelten Hallein - soľná baňa. Zábava, dobrodružstvo a mystické momenty na vás čakajú v prastarej ríši bieleho zlata
 • Salzburg - mesto hudby s množstvom historických pamiatok. Spoznajte rodisko hudobného génia W. A. Mozarta s prekrásnymi záhradami Mirabell


<br />
89 €
189 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
89 €
189 €

Vyprší
19.8.2017
Kúpené
52x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

29
Práve prezerá 44 ľudí
56
Práve prezerá 40 ľudí
11
47
Práve prezerá 42 ľudí