Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chorvátska pohoda v 4* boutique hoteli na ostrove Lošinj, ubytovanie v izbách v stredomorskom štýle.

25
Popis ponuky

Mesto Mali Lošinj je nielen vyhľadávanou turistickou destináciou, ale tiež administratívnym centrom a zároveň najväčším sídlom malebného ostrova Lošinj rozprestierajúceho sa v Kvarnerskom zálive. Mesto je vďaka priaznivej klíme, čistému ovzdušiu a priezračnému moru obľúbeným cieľom turistov už od konca 19. storočia, vďaka čomu tu môžete atmosféru rekreácie a oddychu cítiť naozaj na každom kroku. Príďte si ju vychutnať a spoznajte jedinečnú krásu tohto malebného miesta na vlastné oči.

Pohodlné ubytovanie v stredomorskom štýle vám v tejto lokalite ponúka 4* boutique Hotel Apoksiomen sídliaci priamo na pobreží mora. Ubytujte sa v jeho priestranných izbách s nezameniteľným šarmom a nerušeným výhľadom na záliv, vychutnávajte si jedlá stredomorskej kuchyne v štýlovej reštaurácii Apoxx a odneste si domov nezabudnuteľné zážitky.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
59 €
79 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
79 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
50
37
36