Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyhliadková jazda na Harley Davidson. Nemusíte mať vodičský preukaz na veľkú motorku.

38
Popis ponuky

Užite si jazdu na štýlovej motorke na sedadle spolujazdca. Krátka inštruktáž a môže sa vyraziť na cestu za zážitkom, aký človek často nemáva. Stačí si vybrať trasu, kontaktovať jazdaharleyom.sk a široký úsmev je zaručený hneď ako Harley naštartuje.

Harley je legenda, emócia a životný štýl v jednom už od roku 1903. Možnosť zažiť pocit z jazdy na motorke.

Odo dňa kedy motocykel Electra Glide® po prvýkrát prešiel Amerikou v roku 1965, má jedinečnú úlohu. Nepredstaviteľná zmena niečoho, čo si jazdec z hľadiska funkcie a pohodlia ani nedokáže predstaviť.

Všetko, čo sa naučili, vložili do motocyklov projektu RUSHMORE. Postranné kufre, ktoré sa otvárajú jednou rukou, GPS a informačno-zábavný systém, lepšie prúdenie vzduchu okolo jazdca, väčší výkon pri predbiehaní a náš zoznam zďaleka nekončí.

A zvládli sme to aj bez toho, aby sa jeho duša v tom množstve príslušenstva nestratila. S týmto sa porovnávajú všetci ostatní. Pripravený na akúkoľvek cestu po krajine alebo celom kontinente.

Trasa 1 - Bukovec

  • Bukovec: užite si na Harleyi okružnú jazdu, ktorá spája pôžitky jazdenia v zákrutách aj zrýchlenie na ceste zo Šace do Košíc. Preveziete sa okolo polí za Perešom, vychutnáte si krásny výhľad na jazero Bukovec a potom kľukatú cestu okolo golfového ihriska. Na jazde si môžete vypočuť aj svoju obľúbenú muziku.
  • OC CASSOVIA → Malá Ida → Bukovec→ ŠACA → OC CASSOVIA

  • Čas: cca 30 minút

Trasa 2 - Trebejov

  • Trebejov: spoznaj z motorky trasu okolo Hornádu popri kameňolome smerom na Družstevnú a odtiaľ krásnou rovnou cestou popri kukuričných poliach do Trebejova. Prejdeme okolo konských stajní a krásne zákruty nás dovedú až ku Kysaku. Na cestu späť si vyberieme starú cestu z Prešova. Zastavíme sa na kofolu, alebo nealko pivo? Je to na tebe …
  • OC CASSOVIA → Družstevná pri Hornade → Trebejov → Kysak → Obišovce → Budimír → OC CASSOVIA
  • Čas: cca 60 minút

www.jazdaharleyom.sk
24,90 €
39,99 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
24,90 €
39,99 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

65
17
17
Práve prezerá 43 ľudí
50
Práve prezerá 43 ľudí