Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte Prahu, ktorá je srdcom Európy. Pobyt pre dvoch s dieťaťom do 12 rokov zadarmo a raňajkami v Hoteli Pankrác***.

57
Popis ponuky

Hotel je v pešej vzdialenosti od Kongresového centra a staníc metra Pražského povstania (linka C) či Pankrác (linka C). Centrum meste je ľahko dosiahnuteľné do 10-15 minút od hotela.

Hotel disponuje izbami s kapacitou 2-5 lôžok. Všetky izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou s vaňou / sprchovacím kútom a oddeleným wc. Televízor s ponukou tuzemských i zahraničných kanálov je samozrejmosťou. K dispozícii je klimatizácia (k dispozícii len v letných obdobiach a to za poplatok 3 €/ deň) a Wi-Fi dostupné v budove hotela (bez poplatku).

Raňajky formou bufetu sú servírované každý deň od 7.00 hod. do 10.00 hod.. Raňajky je zahrnutá v cene.

Pražský hrad je najväčším hradom na svete, pamätné miesto Českej republiky, v minulosti sídlo českých panovníkov, v súčasnosti sídlo prezidenta. Pražský hrad láka svojich návštevníkov Katedrálou sv. Víta, bazilikou sv. Jiří, Starým a Novým kráľovským palácom, Španielskym sálom, Daliborkou a Zlatou uličkou. V katedrále sv. Víta sú uložené české kráľovské korunovačné klenoty, vo veži je umiestnený najväčší český zvon Zikmund a v mauzóleu odpočívajú králi a cisári.

Karlov most s 30 sochami a súsošiami patrí medzi najnavštevovanejšie pražské pamiatky. Most spája oba brehy Vltavy, na strane Starého Mesta dominuje vstupu na most Staromestská mostná veža, na Malej Strane Malostranská mostná veža. Karlov most je jedným z najkrajších mostov sveta, z ktorého sa návštevníkom Prahy otvára panoráma Pražského hradu a Petŕína a pohľad na ďalšie pražské mosty.

Staromestské námestie s uprostred stojacim pomníkom majstra Jána Husa je obľúbeným miestom stretnutia nielen Pražanov, ale aj návštevníkov Prahy. Úchvatné stavby obklopujúce námestie od Staromestskej radnice, Týnského chrámu, kostola sv. Mikuláša, domu " U kamenného mosta " až po Palác Kinských sú obdivované návštevníkmi z odpočinkových lavičiek. Staromestské námestie je miestom trhov, koncertov a spoločenských udalostí. Námestie pretína Pražský poludník (14 ° 25'17 " východnej dĺžky).

Václavské námestie je obchodným a spoločenským srdcom Prahy s množstvom hotelov a prestížnymi obchodmi. Je tradičným miestom osláv, demonštrácií a masových stretnutí. Na hornom konci námestia stojí jazdecká socha sv. Václava, za ňou dominantné budova Národného múzea, v dolnej časti je pešia zóna. Na námestí sú postavené skvosty českej architektúry - Palác Koruna , Rokoko , Wiehlův dom.

Určite by ste mali vidieť aj ďalšie nádherné miesta Prahy:

  • Petřín
  • Orloj
  • Prašná brána
  • Vyšehrad
  • Národné divadlo
  • ZOO a množstvo ďalších krásnych miest

35 €
81,50 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
35 €
81,50 €

Kúpené
28x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
31
28
36