Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Profesionálne umelecké fotenie v ateliéri pre maklérov, učiteľov, deti, rodiny či tehulky.

65
Popis ponuky

Teraz máte možnosť využiť komplexné služby profesionálneho módneho fotografa Martina Krejčíka (Nový čas, Elite models, Exit, WE models a mnoho ďalších). Fotografické služby na mieru vám umožnia prezentovať seba samého v najvyššej kvalite.

"Dovoľte mi predstaviť sa. Narodil som sa v Bratislave v roku 1988. Keď som mál 16 rokov, začal som aktívne vyhľadávať a navštevovať rôzne kurzy fotografovania v Bratislave, neskôr som pokračoval v štúdiu umeleckej fotografie a filmovej tvorby. Od tej doby venujem svoj život fotografovaniu a príležitostnému filmovaniu. V súčasnosti pracujem pre rôzne značky a agentúry, rovnako sa podieľam na tvorbe módnych/reklamných kampaní a eventov.

Vždy som mal blízko ku každej veci, ktorá sa spájala s módou. Vo svojej práci sa snažím sledovať atraktívne a minimalistické línie, byť v súlade s mojím vlastným štýlom.

V roku 2012 som sa dal na dráhu freelance fotografa, postupne som si vybudoval meno vo svojom obore. Som však otvorený možným novým projektom a spoluprácam."
39,90 €
114 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
39,90 €
114 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
48
32
63