Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Letná dovolenka v Mediterranean village San Antonio v Chorvátsku s bazénom a polpenziou.

25
Popis ponuky

Biograd na moru je živé mestečko s krásne upravenými parkmi, pobrežnou promenádou a bohatou vegetáciou. Toto letovisko leží v jednom z najkrajších kútov Chorvátska, ktorým je čarovná Dalmácia. Historické centrum Biogradu je situované na malom polostrove, obklopenom dvomi prístavmi, vďaka čomu je toto letovisko tiež obľúbeným jachtárskym centrom. Rozľahlé kamienkové pláže sú lemované borovicovými lesmi a dve z najlepších sa dokonca pýšia modrou vlajkou. Z tohto skvelého miesta to však budete mať blízko nielen k relaxu na pláži, ale tiež ku krásam národného parku Kornati, ktorý je tvorený viac než stovkou malebných ostrovčekov.

Neďaleko samotnej pláže na vás v tomto letovisku čaká hotel Mediterranean village San Antonio, ktorý ponúka štýlové ubytovanie v unikátnej forme. Na rozlohe viac ako 17 000m2 nájdete ubytovanie v kamenných bungalovoch obklopených storočnými borovicami, ktoré vo svojom vnútri ukrývajú všetko, čo budete potrebovať pre svoj bezstarostný pobyt. V samotnom areáli nájdete okrem iného tiež bazén s barom a skvelú reštauráciu s ponukou špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne. Nechajte sa zlákať a doprajte si relax v tejto skvelej lokalite aj vy.

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
86 €
115 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
86 €
115 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
37
Práve prezerá 42 ľudí
37
Práve prezerá 43 ľudí
27
Práve prezerá 39 ľudí