Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Útulný hotel pri pláži, stredomorská kuchyňa, raňajky to vás čaká na dovolenke v chorvátskom Tisne.

54
Popis ponuky

V najužšom bode Murterského zálivu, z časti na ostrove Murter a z časti na pevnine, leží malebné mestečko Tisno. Vzniklo na mieste, kde sa ostrov takmer dotýka pevniny a kde ich spája padací most. Tešte sa v tomto mestečku na bohatú vegetáciu, námestia i dlhé promenády, na ktorých si môžete vychutnávať svoju letnú prechádzku. Zavítajte aj vy do tohto čarovného mestečka, spoznajte jeho historické centrum s kostolom sv. Ondreja zo 16. storočia, vydajte sa k zátoke Rastovac, užite si zábavu na letnom festivale či ľudových slávnostiach.

Útulné ubytovanie plné príjemnej atmosféry a komfortu si doprajte v hoteli Plava Laguna priamo na morskom pobreží. Iba pár krokov vás bude deliť od malej pláže pred hotelom a 500 m centra mestečka. Slnko, more, nádherná príroda, profesionálne služby - hotel Plava Laguna je tým pravým miestom pre vašu perfektnú dovolenku!

Záloha 30% - dôležité upozornenie!

Pokiaľ si zvolíte spôsob úhrady 30% zálohou, zvyšnú časť sumy je potrebné uhradiť na účet Travelist NAJNESKÔR 30 dní pred začiatkom pobytu. V opačnom prípade bude Vaša rezervácia zrušená a záloha prepadne.
60 €
130 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
60 €
130 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
37
Práve prezerá 41 ľudí
37
Práve prezerá 40 ľudí
27
Práve prezerá 41 ľudí