Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Detoxikácia organizmu - črevná sprcha. Naštartuje svoje trávenie a začnú sa diať úžasné zmeny.

39
Popis ponuky

Hippokrates je moderné nadštandardné zdravotnícke zariadenie – poliklinika, ktorá poskytuje zdravotnícke služby od roku 1995. Ponúka diagnostiku a liečbu v odboroch neurológia, rehabilitácia, psychiatria, psychológia a služby praktického lekára, u ktorého sa možno zaregistrovať.

Je jedným z najvýznamnejších obranných a detoxikačných systémov organizmu. Neustále sa stretáva s množstvom nebezbečných toxínov, ktoré z tela odbúrava. Telo však nezbaví 100% týchto látok a tie sa následne usádzaju v našom organizme. Hrubé črevo nie je výnimkou a taktiež je plné nežiaducích usadenín.

Črevná sprcha je jedinečná bezpečná metóda na vyčistenie hrubého čreva, estetická, bezbolestná, vykonávaná zdravotnými sestrami pod dozorom lekára. Špeciálnym zariadením sa prepláchne hrubé črevo obyčajnou vodou teploty ľudského tela, pričom sa stena čreva zbaví nánosov, ktoré bránili pohybom čreva a vstrebávaniu a vylučovaniu látok.

 • konzervy a hotové jedlá určené na prípravu v mikrovlnnej rúre
 • sladké nápoje s vysokým obsahom cukru
 • mastné omáčky, dressingy a majonézy
 • nadmerná konzumácia kávy, nikotínu a alkoholu

 • častá únava a slabosť
 • plyny a nadúvanie
 • nadváha
 • alergia na rôzne druhy jedla
 • nedostatočné trávenie
 • dráždivosť, náladovosť
 • sťažené dýchanie a zapáchajúca stolica
 • parazity v stolici
 • časté prechladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy
 • chronická zápcha
 • syndróm dráždivého traktu
 • neupokojiteľný pocit hladu

  kožné problémy, vyrážky a pod.

  pocit kovovej chuti v ústach
 • vyduté brucho

Črevná sprcha je asi najúčinnejšia metóda mechanickej očisty hrubého čreva. V prírodnej medicíne má veľký význam, pretože črevo vplýva na funkciu celého organizmu. Zástancovia črevnej sprchy tvrdia, že žiadna liečba nie je taká úspešná ako tá, ktorú začneme sériou črevných výplachov.

Pri dobre urobenej črevnej sprche by sa malo celé hrubé črevo, ktoré meria takmer jeden a pol metra, naplniť vodou. Tá potom vyplaví jeho obsah. Klystír, na rozdiel od sprchy, naplní hrubé črevo vodou len asi do jednej tretiny. Sprcha ho však vymyje kompletne.

Kto má skúsenosti s klystírom, ponuke, dať si črevnú sprchu pravdepodobne odolá. Je to ale veľký rozdiel. Pri klystíre do vás nalejú toľko vody, koľko znesiete. Ideálne je, ak s tým množstvom vody v čreve nejaký čas pobudnete, potom môžete navštíviť toaletu. Pocity pri klystíre sú asi také, že vás ide roztrhnúť, máte intenzívne nútenie na stolicu a nemôžete sa dočkať okamihu, kedy sa posadíte na záchod.

Črevná sprcha je oveľa jemnejšia a celkom príjemná. Rozdiel je v tom, že voda, ktorá čistí črevo priebežne odchádza z tela von. Počas procedúry vám terapeutka, za sprievodu relaxačnej hudby, jemne masíruje bruško, aby sa obsah čriev dostal z tela ľahšie von a vnútro sa dokonale vyčistilo. Vždy sa používa nová, jednorazová sterilná súprava a voda s obsahom čreva sa diskrétne odvádza hadičkou ihneď do odpadu. Celý tento proces je navyše bez žiadnych nepríjemných sprievodných javov.

Je prirodzené, že zdravé a čisté črevá pracujú lepšie. To je pri chudnutí veľmi dôležité, preto je črevná sprcha dobrou prípravou. No aj samotná procedúra vás okamžite odľahčí. Zbadáte najmä to, ako vám spľaslo bruško. Počas prvej procedúry odídu z tela asi dva kilogramy usadenej črevnej hmoty. Usadeniny v črevách niektorých ľudí môžu mať aj dvadsať kilogramov. Už len to je zbytočná záťaž, ktorej sa takouto očistou zbavíte. Budete si však musieť procedúru zopakovať, ideálne aspoň päťkrát.

Črevná sprcha nie je škodlivá. Nevyplavuje sa pri nej užitočná črevná flóra, ako sa mnohí mylne domnievajú. Je ako umývanie akejkoľvek inej časti tela, tváre, rúk a podobne. Výplach ale nesmiete absolvovať po operácii hrubého čreva, ak trpíte zápalovým ochorením čreva, črevnou tuberkulózou, nádorom na čreve alebo akútnym infekčným ochorením a ani počas tehotenstva.

Sprievodné javy narušenej funkcie hrubého čreva, ktoré by nás mali viesť k zamysleniu sa nad týmto problémom, sú najmä: zápcha, plynatosť, kŕče či bolesti brucha, hnačky, hemoroidy, citlivé črevá, časté zápaly čriev, črevné huby, črevné polypy a iné črevné choroby.
22 €
36 €

Kúpené
139x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
22 €
36 €

Kúpené
139x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
60
64
66