Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Dodajte vášmu pohľadu nový rozmer, s novými krásnymi 4D a viacD mihalnicami.

67
Popis ponuky

Prečo sú 4D mihalnice lepšie ako 3D? Nie, nie je to v pridanom priestorovom efekte, ale kvôli niekoľkým vlastnostiam. Majú dlhšiu životnosť a sú viac nadľahčené, vďaka čomu je ich nosenie prirodzené a komfortné. Alebo buďte zvodná vďaka ViacD efektu, ktorého podstatou je aplikácia väčšieho počtu syntetických mihalníc na tú vašu a tým sa dosahuje väčšia hustota.

Ich povrch je drsnejší v dôsledku čoho lepidlo drží stabilnejšie a tak sa im zvyšuje už spomínaná životnosť. V neposlednom rade je to ich pružnosť, ktorá z nich robí dokonalého spoločníka bez lámania a poškodenia.

Pri aplikácii 4D mihalníc si ľahnete a príjemne sa uvoľníte. Mihalnice sú aplikované jedna po druhej, na vaše prírodné mihalnice, špeciálnym lepidlom. Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, 4D mihalnice vyzerajú úplne prirodzene a váš pohľad bude krásne rozžiarený.

Aplikácii budú vaše riasy hustejšie.Podstatou procedúry je aplikácia väčšieho počtu syntetických mihalníc na tú vašu a tým sa dosahuje väčšia hustota.

ClaMon beauty clinic Vás privíta v modernom kozmetickom, vlasovom a laserovom centre.
Môže vám ponúknuť širokú škálu služieb starostlivosti o pleť i telo. Pokiaľ by vás trápili rôzne kožné problémy ako žilky, pigmentové škvrny, akné, hemangiomy či chĺpky, ktorých by ste sa chceli zbaviť natrvalo. Aj v takomto prípade vám dokážu pomôcť.

Môžete sa tešiť na príjemné prostredie, osobný prístup a hlavne diskrétnosť. Odborne vyškolený personál vám poradí s akýmikoľvek problémami či zmenou vizáže. Pre klientov tvoria rôzne balíčky služieb cenovo výhodnejšie ako cenník. Priebežne vytvárajú celé rady zaujímavých akčných ponúk a dlhodobých zliav na určité zákroky alebo procedúry.

Cieľom ClaMon beauty clinic je získavať spokojné zákazníčky, ktoré sa budú pravidelne a radi vracať. Preto sa môžete spoľahnúť, že vám vždy poradia a ponúknu to, čo je pre vás najlepšie a najefektívnejšie. Konzultácie ClaMon beauty clinic poskytuje zdarma.
29,90 €
90 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
29,90 €
90 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
58
60