Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax a spoznávanie Budapešti s ubytovaním v Hoteli President Exclusive Boutique****.

46
Popis ponuky

Pohodlie, elegancia, vynikajúce reštaurácie, jedinečné wellness a fitness centrum a ďalšie služby na 4* úrovni - to všetko nájdete v štýlovom Hoteli President Exclusive Boutique****.

Ubytovaní budete v centre Budapešti, priamo pri budove Národnej banky a Amerického veľvyslanectva, v jednej z najelegantnejších ulíc historickej, obchodnej a parlamentnej štvrti v Budapešti.

Skutočná elegancia
vás čaká vo vnútri a aj mimo hotela.

Na hotelových hostí čakajú dizajnové izby, wellness centrum, ochotný personál a výborná kuchyňa.

Užite si relax a oddýchnite si v novovybudovanom wellness centre, ktoré ponúka moderné fitness vybavenie vrátane high-tech tréningových zariadení, 15 metrov dlhý bazéna i extra veľkú vírivku. Po relaxe vo vírivke si môžete ľahnúť do oddychovej zóny, alebo navštíviť niektorú zo sáun.

Otváracie hodiny

Po-Pia: 7.00 - 12.00 hod. a od 15.00 do 20.00 hod.

Víkend: od 07.00 do 20.00 hod.

360° panoramatická terasa hotela pod holým nebom je turistická atrakcia Budapešti. Kochajte sa výhľadom na panorámu Budapešti pri kvalitnom a chutnom jedle. Zážitok každým zmyslom.

Radi by ste si pozreli mesto z vtáčej perspektívy? Nech sa páči, personál na recepcii vám rád vyhovie aj po tejto stránke.

Pred parlamentom na Košutovom námestí možno začať prehliadku historických pamiatok. Panoráma na brehu Dunaja sa podľa UNESCO zaraďuje do svetového dedičstva. Maďarský parlament je postavený v neogotickom štýle. Vo svojich časoch to bola najdrahšia budova v Maďarsku a jej výstavba stála toľko, koľko bol ročný rozpočet jedného 40-tisícového mesta.

Maďarská národná galéria predstavuje priezor maďarskej histórie umenia. Budapeštianske historické múzeum vám priblíži históriu mesta. Ludwigove múzeum ukrýva cenné diela súčasného umenia.

V areáli Hradnej štvrte nájdete i Maďarské historické panoptikum, kde si môžete prezrieť obrazovú kroniku kráľov Arpádovcov.

Pamätník Millenia na námestí Hrdinov (Hősök tere) - Námestie zdobia sochy veľkých osobností maďarskej histórie, v popredí stojí Pamätník neznámeho vojaka.

Ako postupovať pri registrácii:

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZlavaDna.sk
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

149 €
278 €

Kúpené
35x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
278 €

Kúpené
35x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
30
32
Práve prezerá 42 ľudí
30